Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alacsony víznyomás, de miért?

Alacsony víznyomás, de miért?

Figyelt kérdés
Hajnal óta mosok, keverőtárcsással szóval tudom, hogy kb 30 perccel ezelőttig minden rendben volt. Mostanra viszont a víznyomás olyan szinten lecsökkent, hogy kb a normális harmada, ha lehet (mint mikor nyáron sokan locsolunk egyszerre) . Minden csap érintett, szóval nem egy eldugulása, vízkövesedése okozza. Természetesen rohantam a vízórához, nálunk nincs csőtörés (ha nincs megnyitva csap, akkor meg se moccan). Lehet, hogy valahol máshol pl az utcán? Idén már több helyen volt (szomszéd előtt, nálunk, az utca végén) ezért is ijedtem meg, hogy már megint mi van...
dec. 11. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Hiba van a rendszeren. Vagy csőtörés, vagy nem töltött fel időben a magas tároló valamiért. Ne ijedezzél.
dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy elzárták, mert dolgoznak valamit a rendszeren.
dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos még most sem az igazi és a szomszédoknál sem, akikkel beszéltem.

Azért ijedezek ilyeneknél, mert a legutóbbi elég mély nyomot hagyott bennem. Azért elég durva, mikor a házad előtt beomlik a járda és megsüllyed a kerítés, mert úgy alámosta a viz, a ház meg 2 m-re van attól a kerítestől...

dec. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!