Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen költséggel jár egy...

Milyen költséggel jár egy terasz előtető építése?

Figyelt kérdés

Milyet érdemes telepíteni?

Alumínium váz elég jónak tűnik, de ha jól sejtem eszméletlen drága.

18m2 terasz. Minden tippet, ötletet, tanácsot szívesen fogadok. Különleges igény nincs, egyelőre nem tervezem beüvegezni vagy árnyékolót sem, de az sem baj ha később ez egyszerűen beszerelhető. Motoros varázslatokra biztos, hogy nem lesz pénzem soha.



jan. 1. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Egy 18 m2-es terasz előtető építésének költsége 360.000 - 1.062.000 Ft között mozoghat, attól függően, hogy milyen anyagot és kivitelezést választasz.

[link]

jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4x7 méteres pergolára aluból kaptam 6,5 milliós árajánlatot, míg a bsh gerendás teraszra 3 fix tetőablakkal motoros redőnyökkel, beton cserép fedéssel meg 3,5-öt.

Majd még kérek több helyről is, mert idei terv lesz, de az alut elvetettem.

jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ miből és kivel csináltatod még. Ha nem kell ott félni, hogy a szél feltépi, mint nálunk kellene, akkor sim fa vázra tehetsz hullámpalát is, az nem kerül sokba. De ahogy írták el lehet rá költeni akár 6-8 milliót is.
jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pergola nem volna elég: [link]

Csak mert ebben az esetben nem kell milliókról beszélnünk.

Méretben OK, valszeg nem passzol, de lehet ezt kapni több méretben is. Nálam ez van a terasz felett több éve, én elégedett vagyok vele. Masszív szerkezet, a polikarbonát is jól bírja a strapát (én nem átlátszót vettem, hanem füst színűt), végei levannak zárva, így nem koszolódik belül... szerintem teljesen elfogadható, kulturált. Haverral felépítettük egy délután alatt!

jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!