Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ömlik a füst a kályhánál, mit...

Ömlik a füst a kályhánál, mit csináljunk? Vagy mi ez ha nen füst?

Figyelt kérdés

Most lett kályha cserélve teljesen új.

Páromék tették helyre meg hát átjött 2 szomszéd segíteni, én nem tudom mit ronthattak el itt szenvedtek vele fél órát.

De miota be van gyujtva folyamat jön a füst látni lehet.

1 orával ezelott is szoltam a páromnak hogy kéne vele valamit csinalni oltsa el hagyjuk kihülni de nézzék meg.

Leszarta azt mondta ez csak azert jön mert uj a kályha.


Viszont mostmar tényleg nem oké hogy a nappaliba áll a füst, vagy nem is tudom mi ez ez a fehér valami nincs erős füst szag de valami vastagon áll.



jan. 13. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De hol jön ki a füst pontosan?
jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden új kajha

, kandalló füstől első pár alkalommal.

Képet tehetnel fel

jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt gázszerelőnek kellett volna beszerelnie. Van szénmonoxid jelződ? Hívjál ki egy szerelőt.
jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak kályhát kellett volna cserélni.A fűst csöveket kéményt is tísztitani mellett volna .De maga a kályha is füstölhet,mert ég le róla a konzerváló anyag.
jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég életveszélyesen hangzik. Egyáltalán éltek még?
jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs füstszag akkor lehet hogy olajjal vagy viasszal volt lekenve a kályha, "zsir új" és az ég le róla.
jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!