Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fontos! Kimostam az irha...

Fontos! Kimostam az irha kabátomat (gyapjú programmal), ami szép tiszta lett ugyan, de megkeményedett a bőr! Mit lehet vele csinálni, hogy a "régi" legyen?

Figyelt kérdés
Ha semmit,akkor nem fog így szétrepedezni,ha felveszem,vagy majd bejáratódik?
2010. okt. 23. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kend be olyan bőrápolóval,ami átlátszó és a bőrcipődet is kened vele,jobb minőségűnek nincs is büdi szaga.De csak vékonyan persze.Én ezt csinálnám.
2010. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlen van rajta, hogy csak vegytisztítható meg ilyenek... :/

Én cipővel jártam hasonlóan, azon kívül, hogy kényelmetlen lett, repedt is, kenhettem rá akármit. :(

Próbáld meg gőzölni, vagy vidd el egy tisztítóba, hátha tudnak ők kezdeni vele valamit.

2010. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a bőrt nem szabad mosni.

nem olvastad el a címkét???

2010. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben nincs címke,varratott,úgy csináltatták nekem az anyuék. De a gyapjú program nem ilyenekre van?
2010. okt. 23. 13:19
 5/6 doboszoli ***** válasza:
vidd el egy bőrkikészítőhöz, (szűcs), ne kísérletezz, ő talán tud segíteni.
2010. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyapjú program egészen meglepő mód gyapjúra lett kitalálva. Vagyis kötött pulcsikra pl.

Varratott dolgoknál pedig kérdezd meg legközelebb a készítőt ilyesmiről.

(valamelyik előző válaszoló voltam)

2010. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!