Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mondanál nekem olyan Bp. -i...

Mondanál nekem olyan Bp. -i lakótelepet (panel / csúsztatott-zsalu), ahol szép park, vagy viszonylag több zöldterület van?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek írd meg merrefelé! Köszi! :)
2011. aug. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ahol én lakom!!! :)

az Infopark közvetlen szomszédságában, a Lágymányosi lakótelep. asszem ez a neve, legalábbis az ingatlan-com-on ilyen névvel van fenn.


nyugis, mégis nagyon közel van minden, ha kinézek az ablakon csak fát, bokrokat látok, nincsenek kisebbségiek, se suttyó prolik. kicsit talán sok a nyugger, de ők legalább nem csinálnak techno bulit esténként :)


nem az a klasszikus panelház, hanem vastag (38cm-es főfalú) 1 lépcsőházas házak.

teljesen élhető környék, én nagyon megszerettem, nem is mennék innen sehova.


[link]


na, hogy tetszik?


bocs, h itt áradozok, nagyon lokálpatrióta vagyok :)

2011. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tetszik, köszi!

:)


azért jöhet még tipp...

2011. aug. 15. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Káposztásmegyer.
2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Helikopter Lakópark. Két oldalról erdő veszi körül, 15 perc sétára lovarda, tóval együtt, és ugyanennyi távolságra Tesco, a vasút túloldalán. Illetve egy újonnan épült játszótér, és salakos focipálya.


[link]

2011. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
XI. ker Bikás-Park. A Tétényi úti kórház tőszomszédságában, a Kelenföldi pályaudvartól 3 percre, jókora parkkal, sportközponttal.
2011. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :) A Bikás, is szép. A Helikopter Lakópark is nagyon tetszik, szépek a lakások is, amiket linkeltél, csak egy kicsit drága.


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még. :)

2011. aug. 21. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenek előtt Gazdagrét!;)


a zöld parkos környezet, az elképesztő panoráma a Budai Hegyekre, a Gellérthegyre, a Dunára (!), Budaörsre, stb... (már ha magasabban lakik az ember, én igen;)


na és a jó, azaz a belsőbb kerületekénél kevésbé szennyezett levegő; az infrastruktúra (iskolák, óvodák, bölcsik, idősotthon, és rengeteg féle élelmiszeráruház - Aldi, SPAR, Penny, Cba -, és minden utcában van minimum egy "kisbolt", de van, ahol kettő is:)


de ami számomra a leglényegesebb volt anno (22 éve, amikor ide költöztem, és ez azóta sem változott!), hogy itt noncsenek kisebbségiek, de egy szál se, sehol! a gyerekét az ember nyugodtan leengedheti játszani, focizni, bicajozni, stb... apropó: remek játszóterek és parkok vannak, elkerítve a forgalomtól - sőt, gyakorlatilag az egész lakóövezet el van különítve a forgalomtól, mert a lakótelep körül un. szervízutak vannak körben, ahonnan a belső utcák nyílnak, és mára már parkoló is van elegendő.


a házsorok az utcák gyakorlatilag, közöttük gondozott, parkosított zöldterület - mára már nagyra nőtt zöldellő fákkal -, tisztántartott játszóterekkel, stb... és a közlekedés is kiváló - mind autóval, mint tömegközlekedéssel; szerintem a legélhetőbb lakótelep manapság. :)

2013. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!