Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy picike, ablakta...

Hogy lehet egy picike, ablaktalan wc helyiséget hamar szagtalanná tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos bekaptam valami hasmenéses vírust és az ilyenkor roppant büdi tud lenni. Nem akarom szegény lakótársaim elkábítani, ha nemsoká hazaérnek. Sajnos nincs az albérletünk vécéjében ablak, a légfrissítőt pedig hagynám, mert csak ront a helyzeten. Hiába húzom le azonnal, az se segí annyira Ötlet?


(N)



jan. 17. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd nyitva az ajtaját, és a leközelebbi szabadba nyíló ajtót, ablakot is nyisd ki. Az egész lakást is kiszellőztetheted.
jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá csak rettenetesen hideg van.
jan. 17. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A levegő 2 perc alatt cserélődik, ha mindent kinyitsz, a falak és a bútor nem hűl le annyi idő alatt. Ráadásul a tiszta levegő hamarabb felmelegszik, szóval nem fagysz meg. Amíg nyitva minden, vegyél fel egy pulcsit.
jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha panel, nyisd ki az ablakot bukóra, és huzatolni fog a wc felé
jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy a nők rózsa illatút....
jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

"Rettenetes hideg van",

Igen, szokott az is lenni, de most nincs.

Bármilyen hideg -akár-20 fok- is van, szellőztetni naponta min. 2-3-szor, saját egészséged érdekében kell, persze rövid ideig, mindent kinyitva.

jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!