Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnál egy ablaktalan hálószob...

Tudnál egy ablaktalan hálószobában élni?

Figyelt kérdés
Néztünk egy lakást, a nappali és a konyha szép világos, erkély is van. Van még egy 9 négyzetméteres kis hálószoba, de az teljesen ablaktalan. Mondjuk, ha kinyitjuk a hálószobaajtót, akkor jön be fény a folyosóról, és lehet látni, de olvasáshoz már lámpát kell kapcsolni. Szerintetek ez nagyon rossz?

2022. máj. 28. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak alvásra használnátok és napközben egyáltalán nem tervezel ott lenni, akkor nem olyan vészes, de azért előnyösebb ha van ablak ott is.
2022. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, nagyon rossz.

Egy ekkora lyukban igen hamar elszívod a levegőt egyedül is. Kell a szellőzés.

2022. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék, de embere válogatja. Nekem tárva-nyitva az ablak éjszaka, ha már jobb az idő, nem tudnék csukott ablaknál aludni. De ez én vagyok.
2022. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül talán oké, ketten szerintem nagyon hamar beszuszogjátok és rossz, ha nyáron sem lehet nyitott ablaknál aludni.
2022. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nevezik alkóvnak, magyarul hálófülke.

Láttam erről nagyon szuper dizájnokat, amikről nem is gondolnád, hogy nincs ablaka.

Én nem tudnék ilyenben aludni, mert középsúlyos klausztrofóbiám van.

Ellenben nagyon jó gardróbszobát lehet belőle csinálni.

2022. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem,nekem kell az ablak a fény meg a szellőztetés miatt.
2022. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Élni azért csak nem kell a hálószobában...

Ha este olvasol, akkor lámpa kell a nappaliban is. Bárhol... Nappal meg egy 9m2-es hálószobában miért olvasnál, mikor ott a nappali?

Északon, ahol "nem megy le a nap", ott előfordul ilyen, hogy nincs ablak a hálószobákon, bár nem értem miért nem a redőnyre gondoltak első körben e probléma megoldásakor...

Engem nem különösebben zavarna, hogy nincs ablak, ha kinyitom az ajtót és a többi helyiségben az ablakokat, akkor kicserélődik ott is a levegő.

Így, hogy szerintem nem "nagyon rossz", akkor megveszed? Mert nonszensz lenne! Az a lényeg, hogy Téged ez zavar vagy sem, azt meg Te tudod!

2022. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végszükségből elvállalnám.
2022. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellene.

Gondolom nincs klima es nincs annyi szoba hogy azt az ablaknelkuli szobat gardrobszobanak hasznaljatok es meg ugy is mindenkinek van kulon szoba.

2022. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Fingtok egyet, és egy hétig bent marad.

Ha jó ez nektek?

2022. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!