Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnak is dobnak a postaládájá...

Másnak is dobnak a postaládájába szórólapot annak ellenére, hogy ki van írva hogy nem kérnek szórólapot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, ennyien nem tudják a feliratot elolvasni? Ha napokig nem vagyok ott, egy köteggel veszem ki ezeket a szemétrevalókat a postaládából és dobom is egyenesen a kukába. Egyáltalán mire számítanak egy olyan lakótól akit a postaládája szerint sem érdekelnek ezek a hülye hirdetések?

Egyetértek hogy nem ez a világ legnagyobb gondja, de ahhoz képest hogy milyen könnyen figyelhetne ilyenekre az az agyhalott szórólapos, szerintem igenis zavaró ez az igénytelen munkavégzés. Van erre valami megoldás?



#postaláda #igénytelenség #figyelmetlenség #szórólap #szórólaposztás #szórólapterjesztő
jan. 24. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekünk is.

A szórólapos arra kapja a pénzt hogy x szorolapot x kulonbozo embernek bedobja. Neki mindegy kinek. Kb ehberert dolgozik

jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk figyelembe veszik ezeket a kiírásokat, matricákat a postaládákon. Amióta kiragasztottam, hogy nem kérek szóróanyagot, kb. semmit nem dobálnak be - előtte mindig tele volt tömve.


Szerintem azon kívül, hogy jelzed a postaládádon, hogy nem kéred, nem nagyon tudsz tenni semmit. Esetleg ha véletlenül látod a terjesztőt, akkor szóban is megkérheted, hogy ne dobjon be neked.

jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!