Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon zavar, hogy az egyetemi...

Nagyon zavar, hogy az egyetemisták szinte minden nap órákon át itt cigiznek és hangosan beszélgetnek az én ablakom alatt. Mennyire jó megoldás bedobni egy üzenetet a postaládájukba, hogy ez engem nagyon zavar és jó lenne ha a jövőben mellőznék ezt?

Figyelt kérdés
Most azért is zavar mert egy vizsgára tanulok, de így nagyon nehéz.

2016. okt. 5. 22:36
 1/5 anonim válasza:
100%
jó ötlet, próbáld ki.
2016. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, vagy írd ki nyilvánosan a lépcsőházban, hogy x lakás y lakói halkabban kommunikáljanak.
2016. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább megkérném őket direktbe udvariasan.

Bár gondolom bárhova állnak valaki ablaka alatt lesznek szóval valami megoldásfélével is készülhetnél.

2016. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szólj, nagyobb a foganatja, de ha nem mersz konfrontálódni, akkor a cetli is segíthet.
2016. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első két sor után azt hittem, az lesz a kérdés, hogy nyakon zúdítsd-e őket egy kis vízzel.. :) A cetli teljesen jó ötlet, csak legyél udvarias, a kölykök önérzete égig ér, ne az legyen bennük, hogy "azért se megyek odébb, ha ilyen bunkón kérik".
2016. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!