Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire bonyolult néhány...

Mennyire bonyolult néhány bútor költöztetése és mennyibe kerül kb. Budapesten? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

A távolság kevesebb, mint 5 km.

Földszintről földszintre kell vinni egy 140x200-as ágykeretet (IKEA rácsos, könnyű, de nagy) egy mosógépet (kisebb méret), egy TV-t (kisebb méret), és egy matracot.


Ez nagyjából mekkora munka?


A matracot még nem vettem meg, de szükségem van rá.

Inkább vegyem meg költözés után, vagy most? Kevesebbet fizetnék a költöztetésre matrac nélkül?


2 hónap múlva költözöm.


jan. 25. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

- Matracot csak az új helyen vedd!

- A cipelés semmi, bérelj egy MOLNÁRKOCSI nevű dolgot, meg 2 alkeszt a helyi kocsmából!

jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Haverral 0huf.
jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a legtobb ceg minimum 3 orara szall ki es akkor is felszamlazza ha nem tart addig. Akikkel en koltoztem total rendben voltak. Iroasztal, franciaágy, kis fagyaszto, komod, egy kisszekreny, etkezoasztal, 3 etkezo szek.

2 ora 10 p. 42500 ft a 3 orara kiszamlazva. 3. Emeletrol elsore, kb 2 km távra.


Amiket te itt felsorolsz azt 2 atlagember is elviszi egy berelt nagyobb csomagteres autoval. Es akkor csak a berlest kell fizetni.


A matracot az uj helyre vedd. Valszeg amugy a matrac kb plusz 10 perc de inkabb 5 szoval nem.

jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt: bútor-trabs nevu ceggel koltoztem. Teljeswn rendben voltak. Elore elkuldtem kepeken h kb miket kell koltoztetni es valaszemailben korrekt ajanlatot adtak es vegul tenyleg csak annyit fizette.
jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha céget hívsz, aki számlát is ad, az 39 000 volt a legolcsóbb, akit találtunk tavalyelőtt.

Ha tudsz vezetni és pakolni, akkor érdemes inkább autót vagy utánfutót bérelni.

Attól függ, miről van szó, 1 forduló, 2 bútordarab, kézi csomagok, vagy egy lakás?...

jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"egy 140x200-as ágykeretet (IKEA rácsos"

Szét kéne szerelni.



"egy mosógépet (kisebb méret)"

VAN LÉPCSŐ?


Én nem vállalnám magamnak a mosógépet.


Ez nekem bútorszállítósnak tűnik.



"Haverral 0huf."

Egy polcot kellett volna nekem elhozni. Írtam körlevelet 200 ismerősnek. Szerinted hányan írtak vissza?

jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!