Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ikea 365 napos visszavételnél,...

Ikea 365 napos visszavételnél, ha azóta csökkent a termék ára, mennyit kapok vissza?

Figyelt kérdés

Múltkor vittem vissza egy terméket, ami drágább lett (5000 ft), és annyit kaptam vissza, amennyit fizettem érte (4500 ft).

Most szeretnék visszavinni egy terméket, ami azóta akciós lett. Én még 6000 ft -ot fizettem érte, most csak 3000 ft (eredeti árnak az előző akciós árat írja, 4500ft-ot). Ha visszaviszem, visszakapom a teljes összeget, amit fizettem érte?


jan. 28. 10:11
 1/3 anonim válasza:
91%
Mindig azt kapod vissza ami a blokkon van, hogy te azt fizetted. Tokmindegy azota mennyi az ara.
jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

De gyűlölöm az ilyen fillérszexzalizáló embereket!

megveszed, használod, visszaviszed és még nyerészkednél is rajta... Nekem meg eladják új árban azt amit te hetekig, hónapokig használtál. Bravó!

jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használtuk. Megvettük online kiszállítással, mivel több száz kilóméterre van tőlünk Ikea. Visszaküldésre nincs lehetőség, csak személyesen lehet visszavinni. Most megyek Budapestre, vissza tudnám vinni, de vonattal megyek, feleslegesen nem szeretném felvinni. Mert ha nem kapok vissza annyit érte, mint amennyiért vettünk, inkább találunk neki helyet, minthogy 3000 ft-nyi különbséget ugye a semmire költöttük el.
jan. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!