Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kéményseprés elmaradása...

Kéményseprés elmaradása miatti hatósági eljárás meginítása után érdemes ellenőriztetni vagy már tök mindegy?

Figyelt kérdés

Társasházi lakás, konvektorokkal fűtök de az ősidőkből visszamaradt fatüzeléses kandallóm is van, amit soha nem használtam. Mivel dolgoztam az ellenőrzési időszakban, ezért elmaradt az ellenőrzés és megindították az eljárást.

Ilyenkor mi várható, érdemes megrendelnem egy kiszállást és azt bemutatnom a hatóságnak? Vagy ilyenkor már mindenképp repül a bünti?



jan. 30. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Èrdemes lenne megcsinàltatni. Így látszik, hogy akartad, de nem tudtad a munkád miatt megoldani. Hivatkozni úgyis csak ilyesmire tudsz. Munka tk. szerint 15 nappal előtte kell a szabit jelezni.

Kèmènyseprèsnèl pedig lehetett volna időpont egyeztetès vagy pótnap. Ugyanakkor ha nem használod, zárd le a kèmènyt, vakold el, kèmènyesek rögzítik, hogy megszüntetve, ès levan a gondod róla.

jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megrendeltem egy soron kívüli ellenőrzést a jó ég tudja mennyiért. Aztán remélem majd jelentkezik valaki. Eleve nem is akartam ezzel a hülyeséggel foglalkozni, ahogy sose tettem, mivel konvektorral fűtök és eddig nem is volt következménye.
jan. 30. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes az ellenőrzés,munka csak valaki otthon legyen .
jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez már nem lesz ingyenes, én hívom ki, számlázni fogják.
jan. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!