Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üvegszálas hullámlemezt hol...

Üvegszálas hullámlemezt hol lehet leadni hulladékként?

Figyelt kérdés

Van kb. 10 négyzetméternyi bontott üvegszálas hullámlemez előtetőm, ezt szeretném leadni hulladékként, de nem tudom hova adhatom le Budapest környékén.

Ez veszélyes hulladéknak számít, vagy építési-bontási hulladéknak?


febr. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A MOL HU majd elviszi .
febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én összetekerve kitettem lomtalanításkor a ház elé. Kint voltam, mikor pakolták, gondoltam, ha nem lehet, akkor szólnak. Elvitték gond nélkül.
febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy Budapest környékén.

Bárhol laksz, a lakóhelyed szerint illetékes hulladékudvart érdemes keresni első körben. (A gugli segítségével.) Nem hiszem, hogy Budapest környékén lenne olyan település, amelyiknek nem lenne szerződése hulladékudvarral.

Beírod a gugliba, hogy hulladékudvar, mellé a településedet (Bp. esetén kerületedet), és lesz találatod. Ha esetleg mégse, akkor meg azt a céget keresd, amelyik a kommunális hulladékot elviszi tőled.

febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!