Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik matrac a jobb e kettő...

Melyik matrac a jobb e kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


^^lejön 7% kedvezmény, tehát 118.500 forint (ez már lélektani határ, viszont ingyenes a szállítás!)



[link]


^^ő nem olyan kemény, mert van rajta egy memóriaszivacsos réteg is, de jóval olcsóbb.



Esetleg más matrac, amit ajánlanátok? 140x200cm maximum 120.000 forint minél keményebb és magasabb, annál jobb.


febr. 4. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz eldönteni kipróbálás nélkül.Viszont a 140 cm elég keskeny két embernek inkább 160 vagy 180 cm a tökéletes.
febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt memoriahabos fityfirity idövel ki gödrösödött,most exrtakemény matrac van 3 éve.semmi baja.
febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy sima szivacsmatrac, a legegyszerűbb, semmi nincs benne ami miatt jobb lenne a másiknál. Viszont csak kipróbálva lehet matracról véleményt mondani, mert a másodiknak hiába van több rétege, mindenféle "komfort" zónája, ha közben meg neked nem lesz kényelmes.

Ne vegyél próba nélkül matracot soha! Erre rá kell szánni az időt, utazást és el kell menni valahová ahol ki tudod próbálni, mert nem tudhatod milyen és utána lehet hogy egy évtizeden át ezen fogod a napod harmadát eltölteni.

Menj el egy bútorboltba és próbáld ki mielőtt megveszed!

Nekem sima kárpitos ágyam van egy 5cm vastag memóriahabos fekvőbetéttel, de nekem fáj a hátam, kell a kemény ágy. A fiamnak más hátproblémája van, neki már egy különlegesebb matracot vettünk a közeli bútorboltban, ott ki tudta próbálni a "gyógymatracokat" és ki is fizettük érte a tetemes összeget, de megérte. Korábban a Yisk-ben vettük a gyerekeknek a matracot, mind jött és kipróbálta, hogy aminek az árát is el tudtuk fogadni azok közül melyik a nekik megfelelő. tavaly a lányomnak is új matracot vettünk, új, 140cm-es ágya lett - az az Ikea-ból van. Az ágyat is ott választotta ki és utána a matracok között kereste meg az amelyiken ő a legkényelmesebben tudta magát érezni, miután máshol is néztük már a matracokat üzletekben. Árban az sem volt sokkal drágább, mint amiket betettél linken, viszont nem ilyen egyszerű matracok.

Szánd rá az idődet, pénzedet és olyan matracot vegyél meg ami nem mások szerint jó hanem tényleg azon kényelmesebben fekszel!

febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kuckós egy egynemü szivacs, amit èlettartam növelès miatt 2 irányba is forgathatsz. Mivel nem lègcsatornázott, így elèg jó a szivacs sürüsège is hozzá.


A yskes gyengébb minősèg(28kg/m3). Bordázott, ezzel egyetemben puhább, szellősebb, de èlettartam csökkentő az átlag alatti szivacs minősèggel. Csak láb-fej irányt tudsz forgatni. A kókusz kemènyít, de betörve, tömörödve kigödrösödik idővel, főleg a felette lèvő vèkony szivacs miatt. Idővel kiszárad.


Minősègre, tartósságra a kuckós jobb. Ugyanakkor próba nèlkül nem szabad megvenni. Ès ennèl az üzletnèl szokott lenni 30 napos próba vagy megszokási garancia, így 1x cserèlik a megfelelő feltètelekkel. Nekem innen van minden matracom, szüleimè is, eddig probléma nèlkül.

febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A hideghab matracok általában lényegesen jobbak, mint a habszivacsok. Nem ismerem ezt a két konkrét típust, de szerintzem szinte biztos, hogy az első határozottan jobb.
febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
5# minden matrac hideghabból van. A szivacs, más eljárással kèszül, az nem jó matracnak, nem is gyártanak belőle.
febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rosszat linkeltem be.. összekevertem.. ő a Jysk-ben kapható:


[link]

febr. 5. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek azèrt jobb a sürüsège. A memória szivacs egy nagyon sűrű hideghab. Alapból az egy komfort rèteget biztosít a felszínen. Nyáron viszont meleg lehet a nagy sürüsège miatt. De ez kinek hogy jön be, illetve tudod fordítani is.
febr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!