Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 személyes puha matracra,...

2 személyes puha matracra, jó/kényelmes lehet egy 1 személyes, kemény kókusz betét?

Figyelt kérdés

200x180-as puha matracunk van. Párom imádja. Nagyon jól alszik rajta. Már egy éve használjuk. Nekem azóta egyre rosszabb a derekam.

Nem szeretném megfosztani őt attől, hogy jól alszik. Külön aludni sem akarok.


Ha veszek egy 90*200-as kemény kókusz betétet az én oldalamra, az jó lehet?

Nem kényelmetlen középen a határ vonal? Illetve milyen vastagok ezek? Olvastam hogy van 1cm-is. Az jó lehet?


febr. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lett volna jó megoldás, ha 2 db különböző 90-es matracot vesztek és közé egy matrac-éket /lehet, hogy más a neve/. Ha a te részedre teszel egy akármilyen betétet/rátétet annyival magasabb lesz a te oldaladon. Ha ez nem

zavar, meg lehet próbálni. Az 1 cm-es nem hiszem, hogy sokat változtat a helyzeten.

febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volna, volna volna...

Ha tudtam volna, nem kerülne ez a kérdés kiírásra.

Most erre kell megoldás. Mert időutazni nem tudok.


Amikor lett vásárolva a matrac, keményebb lett választva miattam, mint az előző volt. Nem tudtuk hogy ennyire más ezzel kapcsolatban az igényünk. Gondoltam, majd megszokom. Nem így történt.


Nekem is az a gondolatom, hogy az 1 cm-es talán kevés, más meg túl nagy szintkülönbséget okozna az ágyban.

Valaki? Tapasztalat?

febr. 8. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 cm vastag 1 személyes fedőmatrac volt a 2 személyes matracon. Nem zavart különösebben, de éreztem, ha lecsúsztam a részemről, pedig az puha volt.

Ha úgy veszed, hogy két ágy lesz egymás mellé tolva, akkor jó lehet. Ha viszont 2 személyesek a takarók, és összebújtok, akkor inkább vegyél két matracot, ezt meg add el.

febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!