Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik lennének azok a dolgok,...

Mik lennének azok a dolgok, amik neked megkönnyítené az életet?

Figyelt kérdés
Vágytál-e bármilyen olyan dologra, ami akár a hazimunkat, utazást, hobbit, tanulást egyszerűbbé tenné? Amivel időt spórolhatsz? Ha tehetnéd, mi lenne az a legagyafurtabb, legrandomabb dolog amit létrehoznál?

febr. 12. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Belőlem 1 másolat klón vagy robot, vagy az én tudásommal vagy legalább mesterséges intelligenciával, S ő az életem minden területén hatalmas segítség lenne.
febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Valaki fozzon ram a hetkoznapokon ugy hogy kiszamolja a kaloriakat es minden nap mast tudjak enni, napi 4 etkezesben- lehetoleg anyagkoltsegert
febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan gépre vágytam ami vasal helyettem. Nem szeretem a házimunkát csinálni és a vasalás rengeteg időt vett el, azt akkor kellett csinálnom amikor a gyerekek már alszanak, ergo későn amikor én is fáradt voltam vagy más helyett amit meg szívesebben csináltam volna.

De sikerült!

A szárítógép megfelelően használva "kivasalja" a cuccokat és csak nagyon keveset kell ma már vasalnom. Most a férjemnek tegnap 17 ingét - amit most is vasalni kell - a szárítógép után annyi idő alatt meg tudtam csinálni, mint korábban 3-4 inget, mert pont vasalásnedvesen de már szép simán vehettem ki a szárítóból.

A tesómnak az ételrendelés segített amikor a 2 kicsivel volt otthon és már nagyon fáradt volt. Én javasoltam neki, hoyg nyugodtan keressen alternatívákat, attól mert otthon van nem kell mindent neki magának megcsinálnia. Viheti tisztítóba a cuccaikat, rendelhet valahonnan ebédet é akár takarításra is megfizethet valakit, ami neki fontosabb, jobb. Mindent megoldott, neki a főzés volt ami sok idejét elvitte. Eleinte a közeli óvodából vitték haza a kaját, idővel keresett egy olyan céget akiktől nekik jobban megfelelő kajákat tudott rendelni, nagyobb választékban. Most ő és a párja is home office-ban dolgoznak és így van ebédjük anélkül, hogy reggel vagy előző este sokat kellene a főzéssel foglalkozniuk.

febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb napokat:D - igazából szívesen dolgozom a SAJÁT környezetemen és a SAJÁT tudásomon stb., csak jó lenne, ha

1. lenne rá elég időm

2. lenne némi látszatja. Pl. kimegyek a kertbe, és hiába dolgozom kinn fél délután, mintha kiskanállal akarnám a tengert kimerni. Pedig nem nagy a kert:(

Szóval sok dolgot el kell engednem, mind a környezetem szépségében, mind tudásban.

febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Folyamatosan van valami. Álltalában valami gép. Akkor összespórolom rá és megveszem. Pl fűrész vagy benzines sövényvágó. Szőlőbogyózó. Hasító gép stb. Hobbi terén horgászatra mindíg lehet költeni
febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
86%
Egészség.
febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!