Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elhagyott, nem...

Hogy tudnék elhagyott, nem gondozott telket és házat találni?

Figyelt kérdés

Értem, hogy menjek és nézzek körül azon a környéken, meg kérdezősködjek ott, ahol ilyet szeretnék találni.....

Korábban interneten láttam, hogy hirdetnek ilyeneket, bár keveset.

Nem vásárolni szeretnék, hanem termeszteni, meg átmenetileg ott "lakni". De erre nem jók az albérletek, mert nem bérelni szeretnék, nem életvitelszerűen szeretnék ott lakni. Egy rozoga ház is megfelel.

Meg még egy dolog: Minden legyen tőle távol. Még egyszer: minden (a szomszédok is).



febr. 14. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki facebook csoportba hogy ilyent keresel! Hogy melyik környéken, milyen sugarú környezetben.
febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Törpefalvakban.

Wikipédiában találsz róluk listát.

febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem bérelni szeretnél, akkor a rezsit hogy fizetnéd, főleg, hogy termelni akarsz.

Aztán mit, ha szabad kérdeznem, hogy mindenkitől távol akarod ezt megvalósítsni?!

Csak nem valami turpisságod töröd a fejed?

febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásárolni, nem bérelni, de ámenetileg használni? Úgy érted, hogy a terület gondozásáért cserébe ingyen odaadnák neked használatra?
febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy érted, hogy a terület gondozásáért cserébe ingyen odaadnák neked használatra?"

Dehogy érti úgy. Úgy érti, hogy se fizetni nem akar, sem közönséget nem akar a birtokháborításhoz. Beköltözne, lakna, termesztene - és senki ne vegye észre. Dehogy fizetne, isten őrizz...

febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Kendert akarsz termeszteni?
febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es és 2-es.


Igen 4-es, úgy értem.


Nem értem, hogy miért kell egyből a rosszra gondolni 5-ös és 6-os. Lehet nem rossz oka is annak, hogy mindentől és mindenkitől távol akarok lenni?

febr. 18. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Van Facebookon,olyan csoport ,hogy ingatlanok 5millio forint alatt
febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Sok faluban van ilyen.
febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!