Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megadnátok a kapukódot a...

Megadnátok a kapukódot a gázórásnak?

Figyelt kérdés
Mérőcsere lesz, nem tudok ott tartózkodni aznap, és az óra eleve a lépcsőházban van. Meg merjem adni nekik a kapukódot? Hogyan tudnak visszaélni vele, kiadja a szerelő bűnözőknek? Fölírja, megjegyzi?

febr. 23. 13:01
 1/7 anonim válasza:
Lehet
febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alá is kell írni.
febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám meg.

Lehet velük telefonon időpontot egyeztetni.

Megkérsz mást, hogy engedje be. Gondnok nincs?

febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan kérdés kb. mint az utalni szeretnének nekem, le tudnak-e venni később pénzt a számlámról ha megadom a számlaszámomat. A kaputelefonokhoz van szervízkód, a postás is azzal szokott bemenni. Így nem félnék különösebben, hogy komoly bűnözők a gázszerelőtől vennék meg a te kapukódodat.
febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kapukód lesz a legnagyobb probléma. Neked személyesen kell igazolni az átvételt munkavégzést az aláírásoddal.
febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írják, nem a kapukód a legnagyobb probléma. A te érdeked is, hogy ott legyél az óracserénél. Kifoghatsz olyan embereket, akik a távolléted miatt buherálnak valamit az órával vagy csak azt írják a papírra, hogy nem volt a plomba a helyén, aztán fizetheted a büntetést. Volt már ilyenre példa.
febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnám meg, de nem is kell, mert az ilyet általában alá is kell írni, tehát mindenképp szükséges a jelenléted! Ha aznap nem érsz rá, telefonálj be a központba, és egyeztettek egy másik időpontot!
febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!