Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözést tervezek. Informálód...

Költözést tervezek. Informálódásom szerint Veszprém az egyik legélhetőbb magyar város! Ez mennyire igaz? Mennyire élhető város Veszprém?

Figyelt kérdés
Mennyire élhető város Veszprém? Tudom, hogy ez egy többször is feltöltött kérdés ezen a honlapon, de azóta szerintem változott a helyzet. Kik ott élnek vagy éltek valameddig, mennyire gondoljátok élhető városnak? A közel jövőben költözni tervezek barátnőmmel, a közeljövő 4-7 év ebben az esetben és jelenleg várost keresek, ahová költözhetnénk. Engem kifejezetten a közbiztonság és a nyugodtság érdekelne, a munkával nem lesz gond. A kulturális szórakozás és egyéb szórakozási lehetőségek nem érdekelnek annyira. Mennyire biztonságos mondjuk esténként egy futásra vagy sétára? Egyéb gondolatok? Bármi érdekel, ami hasznos lehet!
márc. 2. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, élhető.
Nem, nem (annyira) élhető.
9 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Az előbb felsoroltakon kívül érdekelnének még az iskoláztatási lehetőségek (oktatási minősége, tanulók, tanárok), az emberi közeg, egészségügyi ellátás, üzletek és minden egyéb ehhez kapcsolódó!
márc. 2. 16:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaz
márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es. Rendben van! Esetleg ki tudnád egy kicsit bővebben fejteni, hogy miért igaz?
márc. 2. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne élhető. Bár nem ott élek, viszont nem egyszer jártam már ott. Minden városnak van olyan környéke, ahova épeszű ember nem indul el, legfeljebb eltéved. Ami a szociális közeget illeti, mindenhol úgy működik, hogy azt eszed, amit magadnak főztél, ez nem településfüggő. Fogalmazok másképp, ha nem lenne élhető, nem véletlenül nem élnének ott emberek.
márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4-es. Köszönöm!
márc. 2. 17:06
 6/10 anonim válasza:
100%
Veszprém előnye, hogy egyetemi város és a Balaton kb. 20 km-re van. Az autóút (M8) viszont lassan épül.
márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Kaposvárnak is nézz utána!
márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6-os. Köszönöm!


#7-es. Kaposvárnak már utána olvastam ezelőtt. Arról a városról nem nyilatkoztak olyan pozitivitással, mint Veszprémről. Veszprémről minden második ember jókat írt, Kaposvárról csak minden negyedik.

márc. 2. 22:01
 9/10 anonim válasza:
0%

Veszprém túl nyugis, nagyon unalmas.

Budapest jobb.

márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9-es. Hidd el, pontosan ezt keresem. A világ legunalmasabb helye is lehet, pontosan a nyugalom kell nekem.
márc. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!