Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lenne jó ötlet az...

Mennyire lenne jó ötlet az egyetemista éveimre Veszprémet választani ?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok idén érettségizek. Tanulmányilag nem vagyokegy gyenge tanuló de sose voltam a legerősebbek közt sem. Szeretnék egy közepesen erős egyetemre járni. Nem is a legkeményebbre , oda be se jutnék de azért nem is akarok a mekiben kikötni végzés után. Szerintem a Pannon egyetem erre teljesen jó lehetőség ám van egy másik nagyon fontos szempontom ami miatt lehet felelőtlennek és gyerekesnek fogok tűnni néhány ember szemében, de sebaj. Jelenleg egy nagyon unalmas városban élek és elegem van, szeretnék végre olyan helyen lakni ahol van élet, vannak lehetőségek, van hova elmenni hétvégén nem mindig ugyanaz a kocsma ugyanazzal a 3-4 törzsvendéggel (persze azt is csendben mert ha valami zajt csapsz egyből kijönnek a bennszülöttek hogy túl hangos.)

Igen szeretném a tanulmány mellett jólérezni is magam, mert mikor ha nem huszonévesen. Tehát a kérdés. Megfelel ebből a szempontból veszprém ? Mert itt gyik-en rengetegen írták, hogy uncsi stb pedig nyárom világhírű előadók adtak koncertet. Hogy is van ez most?



nov. 17. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A helyzet az, hogy ezt nem nekünk kell eldönteni. Hogyha egyetemre akarsz menni, ami azért már nem gyenge, akkor kéne már rendelkezned némi életcéllal és elképzeléssel, hogy te magad döntsd el és ne mások tanácsára szorulj rá.
nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ott élek, nyilván itt helyiek véleményére voltam kíváncsi. Tervezek egy látogatást tenni arrafele hamarosan de sajnos tapasztalatból tudom, hogy egy olyan helyen ami újdonság sose fog feltűnni igazán hogy mennyire unalmas mert minden új

Ha huzamosabb ideje egy helyen élsz, na akkor derül ki, hogy tud e számodra újat adni a hely a hétköznapokba vagy mindent csak a turistáknak tartanak fent akik 1 napig lezavarják a helyet aztán nyilván kedves és szép emlékekkel mennek haza

nov. 17. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy volt ott néhány koncert (?), nem jelenti hogy izgalmas város. A saját ingerküszöbödet te ismered, de ha ilyen ambíciókkal vágsz bele az egyetemi életnek én mindenképpen Budapestet ajánlanám. Az a tapasztalat, hogy hiába mentek sokan a gimis osztályból vidéki egyetemekre, mert az "barátságosabb", valahogy mindig Pesten kötöttek ki, ha buliról volt szó.
nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek.Az a baj pesttel, hogy magas a ponthatár. Amiket meg néztem ott kisebb egyetemeket meg mind fizetős. Semmi kedvem 4-5 éven keresztül milliókat kivenni a szüleim zsebéből .
nov. 17. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegedet tudom ajánlani. Nekem nagyon bevált.
nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Most van az EKF Veszprém rendezvénysorozat ezért voltak az általad említett koncertek. Veszprém egy nyugis kisváros amint véget ér a EKF egyből visszatér a nyugalom. Veszprém nagy előnye az elhelyezkedése, közel a Balaton, közel a Bakony, közel Székesfehérvár ami már komolyabb város.
nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam ott,nekem nem nagy szám...,ha Pest nem lehet,akkor Szeged, Debrecen, Pécs.
nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Én Veszprémben születtem, Veszprém egy okádék. Unalmas, közlekedés rosszabb, fideszes is nagyon. Az emberek begyöpösödött bunkó senkik.

Ilyen ambiciókkal inkább Győrt, Budapestet, Szegedet, Debrecent és Miskolct tudom ajánlani. Veszprémet semmiképpen sem!!!

nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Már megint itt van a miskolci paraszt, aki minden veszprémmel kapcsolatos kérdés alatt a várost ekézi :D

Képtelen vagy elfogadni, hogy a te városod egy szutyok, ami max arról híres, hogy ott vannak a legnagyobb cigánygettók, Veszprém meg ezzel szemben európa kultúrális fővárosa tudott lenni?

dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!