Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az összetépett wc papír...

Az összetépett wc papír kartonhüvely eldugíthatja a WC-t?

Figyelt kérdés
márc. 3. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Mondj egy indokot, miért oda kell dobni, amikor minden fürdőszobában van egy kicsike szemetes.
márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, eldugítja.

A vécépapír teljesen máshogy készül mint az a karton amire fel van tekerve. Ha vízbe kerül akkor a vécépapír apró darabokra foszlik szét és könnyen elkeveredik a vízzel - szétázik. A karton megszívja magát vízzel és nagyobb térfogatú lesz, erősen egyben marad, elzárja az útját annak amit le akarnál húzni. Egy gátat csinál a kis csőben amiben a végtermék önmagában is éppen csak át tudna férni. Vagyis eldugul.

Ne dobj a vécébe se kartont, se papírtörlőt, se másféle papírt, mert akkor utána visszajön a sz@r és lapátolhatod meg turkálhatod, hogy lemenjen!

márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
A Zewa wc papír csomagolásán rajta is van, hogy a beledobható a wcbe mert elázik.
márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
#3 Az az egy, az tényleg olyan. A többi nem.
márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs ráírva, akkor ne dobd bele, mert eldugítja.
márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem jutott eszembe a wc-be dobni, nem is értem az ötletet.
márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
szerelési hiba esetén szinte mindentől eldugul.
márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Összetépett gurigát kérdez a kérdező.

A kis darabok nyilván nem okozhatnak dugulást, mert nem tudnak megakadni egy 105-ös PVC-csőben. Idővel szét is áznak. Részleges dugulás esetén még esetleg lehet gond, de normál esetben nem.

Azt mondjuk én se értem, hogy miért nem egyszerűbb a kukába dobni, mint szétszaggatni.

márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
#7vagyok gondolom azok pontozták le a válaszom,akiknek halvány gőzük sincs a lefolyók szereléséről!pl nem megfelelő átmérő,túl nagy-túl kicsi lejtés-szűkítő-tágító beépítés stb-stb....
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Én minden ételmaradékot a WC-be öntök, amióta az eszemet tudom és még soha nem volt dugulás belőle. Ennyit számít, hogy jól van-e megépítve a vízhálózat.
márc. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!