Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mélykútról és környékéről mi...

Mélykútról és környékéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Eddig jókat hallottunk róla, több helyit is megkérdeztünk, azt mondták nincs rossz véleményük a helyről, szeretnek ott lakni.

Azt is mondták, hogy nem nagyon vannak romák és mi se nagyon láttunk. Viszont nemrég az egyik kollegám elmondta, hogy lakott mélykúton és nem szerette, nagyon sok volt a roma és nem talált munkahelyet sem. Azóta még hallottam egy pár embertől, hogy sok a roma.

Ezek alapján kicsit nehéz eldönteni, hogy akkor mi is a valóság ezért szeretnék még véleményt gyűjteni. Tudom, hogy egyik településről sincs egyhangú vélemény és mindenkinek más tapasztalata van de mégis érdekelne.

Mennyire sok a roma? Balhésak vagy a normálisabb fajta?

Munkahely mennyire van arra? Baján meg Kiskunhalason úgy tudom van jó pár nagyobb cég.



márc. 4. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Arzénes a viz es sok az ongyilkos
márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Roma van sok, munka nincs. Ott a börtön is.
márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A börtön fejér megyében van Dunaújváros mellett. 2 Mélykút van.
márc. 4. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Az Bernátkút.

Mélykút Bács megye, és ott is van börtön.

Nem gáz egyébként, csak nulla munkalehetőség,nyugatra lehet ingázni, azt mindenki döntse el maga, hogy megéri e.

márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem Bernátkútról beszéltem hanem a másik Mélykútról.

"Az intézet pálhalmai központi létesítményből és három, egymástól több kilométerre fekvő objektumból (Sándorháza, Bernátkút, Mélykút) áll."


Bács megyei Mélykúton nem találtam börtönt neten és nem hallottam senkitől sem de lehet van.

márc. 4. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, a külterületén, térképen látni.
márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már megyek csak az osztrák határ közvetlen közelébe mennék minden más csak vegetálás itthon.
márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6os, esetleg tudnál küldeni valami linket vagy bármit amin látszik a börtön mert én nem találtam.
márc. 5. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Külterület, messze van, de szoktam arra járni, látni.

Van a közelben kettő másik (kilóméterekre, de összetartoznak)

márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg másik Mélykútról nem hallottam. Az merre van?
márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!