Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mást is zavar hogy társasházak...

Mást is zavar hogy társasházak padjaira járnak iskolás tinik enyelegni?

Figyelt kérdés
Megértem hogy nincs hol b*aszniuk, de miért más portáján kell smárolgatniuk meg egymás öleibe bújni.
márc. 10. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha az a pad közterületen van akkor semmi közöd hozzá mit csinálnak rajta mások. Ha nem közterületen van akkor ha ott laknak a tinik, szintén semmi közöd hozzá, ha nem laknak ott akkor meg elzavarod őket és kész.

Olyan régen voltál már tini, hogy eszedbe se jut milyen is volt neked is akkoriban? Ez szomorú, ha valaki már nem is emlékszik rá vagy nincs mire emlékeznie, mert nem is csinált semmit tiniként sem.

márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Kissé gorombának találom a kérdésed alatti kifejtésed.

Engem nem zavarna ha ilyen helyen élnék, fiatalok, hadd szórakozzanak, főleg ha mem hangoskodnak.

márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Irigy. Eljárt feletted az idő mi?
márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szomorú megkeseredett egy ember lehetsz :D

Inkább örülj neki,hogy nem agresszív részeg hajléktalanok fetrengenek azon a padon

márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Há' hogyne! Hogy Hajós Andrást idézzem körülbelül, nem pontosan. "Felháborító, hogy mennek az utcán kézenfogva meg csókolózva a fiatalok, én meg megyek az utca túloldalán, egyedül, bánatosan, öregen. Hát a k.... anyjukat!" :D


Dehogy zavar, örüljenek egymásnak, érezzék jól magukat és hát "egymást", egy pillanat műve az egész és máris az időnek a "karcai" ott lesznek az arcukon. Engem az sem zavar ha piálnak, nem hogy "enyelegnek". :) Én is ott piáltam, ott enyelegtem valamikor, tök jó volna újraélni... Széjjel vet az irigység!

márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Dehogy zavar, pláne ha csak szerelmeskednek. Ha tivornyáznak, szemetelnek a ház előtt részegen akkor természetes szólnék érte de elég nagy a tűrőképességem, a szomszéd előbb elhajtja a rendbontókat.:D A szerelmeseket ő sem piszkálja. Most is van egy visszatérő "gerlepárunk" olyan aranyosak, a világért sem zavarnám őket.
márc. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!