Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A cserepes, bentre vett...

A cserepes, bentre vett nárcisz mennyire tartós, meddig virágzik?

Figyelt kérdés

márc. 12. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan tartósak,virágzás után ki kell ültetni.
márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy mennyire volt kinyílva vásárláskor. Egy jó hetet lehet számolni átlagban.
márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kiváncsimama válasza:
A világos, nem nagyon meleg helyet szereti. Nekem a tavalyi, 20-25cm-es virág volt. Nem szabad levágni a leveleit, locsolni kell, ha elszáradtak a kis harangocskák! A hagymája ilyenkor felkészül a jövő évi virágzásra! Erkélyre tettem ki, és csak a totál száraz részeket vágtam le, még télen is kint voltak, ha nem esett; locsoltam. Nem vittem be, nem takartam sapkával tavasszal, mert mire észrevettem, már látszottak a virágok. Ekkor vittem csak be, és ugyan egy kicsit rövidebb szárú virágai lettek, de így is örültem neki!
márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
márc. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!