Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó kés túrázni?

Ez mennyire jó kés túrázni?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 13. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kés.

De ennyi pénzért már egy rohamosztagost is kapnál a túrádhoz.

Tényleg hajlandó lennél ennyit kifizetni egy késért? Minek?

A párom kés és bicska mániás a sógorommal, apósommal együtt. Rengeteg különféle szuper bicskájuk, késük van már de soha az életben nem fizetnének ki ennyi pénzt egy ilyen szimpla késért. Szép meg jó a pengéje és ennyi, semmit nem tud amiért többet érne mint ami ennek negyedébe, harmadába kerül csak.

Persze ha van kidobni való pénzed, akkor vedd meg, tényleg jó kés! Csak az értelmét nem látom. De nem az én pénzem.

márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a zsebkéseket/bicskákat, és úgy gondoltam veszek egyet turához és otthonra egyaránt max. 150ezerért. Ez az egyik amit kinéztem, de azóta találtam még párat.

[link]

[link]

[link]

márc. 14. 02:25
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Rendben, hogy az ember egy életre vásárol egy ilyen kést de ez akkor is drága. Én is egy éltre vettem a Svájci bicskámat 25-ezerért de még ezt is sokalltam, arról nem is beszélve, hogy nem adnám oda ezért a késért. Szerintem túrázáshoz hasznosabbak a többfunkciós bicskák de ezt mindenki maga dönti el. Szóval szép, bizonyára tökéletes minőségű is, ha valakinek elég egy kés és nem sajnálja rá a pénzt akkor miért ne.
márc. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azèr egy Mora túrakès tokkal stb is jóval olcsóbb ugyanakkor a cèlnak kiváló. Ès túrázáshoz van. De bicskából is akad olcsóbb ès ugyanijen jó. Persze igaz, vannak anyagok, aminek ennyi az ára, ezt tudomásul kell venni. De funkcióba ugyanazt tudja. Ès ha elhagyod mennyit veszítesz.

Bicska nekem 2ezer forintos tucat árum van, szuper èle ès minősège.

márc. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ilyet használok már 10-éve.
márc. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam járni kempingezni, az elmúlt 15 évben nem találkoztam olyan feladattal amit a 20e ftos mora késemmel és az obis kis fejszémmel ne tudtam volna megoldani.
márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy túrázni miért nem egy Venger kést nézel?

A túrázás tipikusan az a felhasználás, amikor jól jön a több funkció.


Ezek a linkelt kések inkább vadasz/militaty vonal.

Túrázás közben nem kell gyakran vietkongokat ölni...

márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen bicskát biztos hogy 30 000 alatt is lehet venni, ennyit nem ér.
márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!