Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ajtózárral...

Mit lehet tenni az ajtózárral ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nagyon suttyó családja van, akik nem ismerik a privát szféra fogalmát és rendszeresen bejárnak az ő szobájába is, ahonnak kérdés nélkül elvisznek dolgokat, amik utána általában sosem kerülnek vissza. A csúcs az volt, mikor a báttya elvitt ruhákat, hogy azok eladásából pénz keressen... Több évbe telt, mire végre kapott egy zárat az ajtajára, de az is csak egy látszatintézkedés volt, hiszen ugyanaz a kulcs nyitja a házbéli összes ajtót.

Szerintetek van valami lehetőség arra, hogy valamilyen módon blokkolni tudja a zár működését? Úgy értem ezt, hogy eljön otthonról, megbabrálja a zárat (hogy a többiek addig kulccsal se tudják kinyitni), aztán mikor hazaér, visszaállítja normális állapotba. Lehet ilyet?



márc. 14. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökmind1 mert ilyen családban az se lesz akadály.
márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz inkàbb zárat kell cserèlni. Ez a család ilyen, nàluk ez a normális. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Vesztek egy másik zárat és nem adtok kulcsot a családnak a szobához. Én sem hinném, hogy ezzel véglegesen megoldódik a problémája ha nem ez, majd lesz más bosszantó körülmény. El sem tudom képzelni milyen borzasztó lehet ha valaki a saját családtagjaiban sem bízhat meg és zárakat kell felszerelni, vagy dugdosni kell dolgokat a többiek elől.
márc. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!