Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megmaradt hatalmas vödör...

Megmaradt hatalmas vödör diszperzittol hogy lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Felhoztam a pincéből mert ott kell a hely most nagyon. Ez 15 éves festék.


Hulladék udvar most két hónapig nem veszi át.


Azon kívül még hova lehet tenni?


márc. 21. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Adj fel hirdetést hogy festést vállalsz és kend fel valakinél pénzért.
márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

#1 a 15 eves diszperzitet? Azt megnezem...


@Kerdezo: kukaba vele. Ha nincs lehetoseg leadni, akkor nincs, a szemetegeto majd elintezi.

márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De egyrészt nem fér bele a kukába, másrészt tele van. 15 éves, nem hiszem, hogy használható, télen nyáron érte a hőhatas rendesen.


Tok gáz hogy nincs ennek valami rendszere.


Igazából a benne lévő festéket kéne valahova kionteni mert utána az üres vödör már nem kihívás.

márc. 21. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Hulladék udvar nem veszi át!

A központi weboldalaikon fent van mit veszenek át nincs közte. Amúgy én s bepróbálkoztam, majd haza hoztam és bele vágtam a kukába.

A hulladék égető veszi át, amiért neked fizetni kell!

márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nyisd ki, vard meg mig kiszarad es osszemegy negyedakkorara. Utana siman ki tudod dobni.


Es igen, eleg gaz hogy nincs erre normalisan mukodo rendszer.

márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát tuti nem viszem el az égetőbe, 20 literes, autóm sincs. 😂😂😂 (tesómat kell majd megkernem).
márc. 21. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem nekrd kell elvinni. Ha osszeszarad, siman kidobod a kukaba, aztan elviszik es ennyi. Ennyire nem lehet valaki ertetlen.
márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Környetettudatos módon akarom megoldani, nem pedig idióta módon.
márc. 21. 22:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerinted ha 15 év alatt nem száradt össze, akkor hányszaz év alatt fog összezaradni 20 liter folyadék? Uramisten...
márc. 21. 22:57
 10/16 Salx Narval ***** válasza:
85%
Én értem a problémádat azt viszont nem, hogy miért kell 2 hónapot várni amíg átveszi a hulladékudvar. Minden esetre ha 15 évig tartogattad azt a 2 hónapot még bírd ki valahogy.:D Amúgy dicséretes a hozzáállásod, nem is biztatnálak másra én sem csak úgy mellékesen mondom, hogy beszárítani úgy lehet ha kiteszed a szabadba egy eső ellen védett helyre és leveszed a fedelét. Gyorsítja a folyamatot ha a tetején összegyűlt levet leöntöd róla, v szétöntöd pár kisebb tálba. Nem tanácsnak szántam.:D
márc. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!