Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek a tűzcsap ellen?

Mit tehetek a tűzcsap ellen?

Figyelt kérdés
A házam elé raktak egy tűzcsapot. Én aggódom, hogy hangos lesz, hiába nyugtatnak, hogy nem lesz. Engem zavar. Kértem, hogy rakják az út túloldalára, de az én házam elé került. Ma reggel láttam, hogy már ott van. Mit tehetnék ellene?
ápr. 2. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hangos...?

Amúgy semmit.

ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony a tűzcsap 0-24 bömbőlteti a zenét
ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit , a polgári védelem a tűzoltók tesztelik feltöltik a tartályukat vagy abból oltanak. Neked annyi a dolgod ha látod hogy szivárog vagy a tolvajok maszekolnak vízvétellel akkor felhivod az önkormányzatot vízműveket .
ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem érinti a tulajdonodat így két dolgot tudsz tenni.

1. Megszokod

2. Örülsz, hogy közel van ha baj van.


Amúgy mitől lenne hangos?

ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne hangos egy tűzcsap?

Ha tűz van és onnan vételezik a vizet, pont nem a tűzcsap hangja fog zavarni.

ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A tűz pattogása hangosabb, mint a tűzcsap.

Ha nincs tűz, a tűz sap zárva van.

ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Hangos a tűzcsap?? Nem volt túl erős az a füves cigi??


2. A tűzcsapot a vízvezeték nyomvonalán teszik le. Ügye nem gondolod hogy majd átvezetik a kedvedért a nyomvonalat a földben,(úttest alatt,aszfalt felbontása, föld kiásás,cső lefektetés ,majd vissza vezetés,és majd az útburkolat visszajavítása.. Ez több milliós tétel,és ezt csak azért mert téged zavar a házad előtt... ki fizeti ki? te?

ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van fogalmad róla, hogy mire való a tűzcsap? Hogyan lehetne hangos eg ytűzcsap? 20 éve van a lépcsőházunk előtt egy, de szerencsére még egyszer sem használták.


Látszik, hogy ha nincs problémád akkor csinálsz magadnak egyet.

ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még tuzcsapot zajosnak. Nem tudom mit szívtal szóval adj nekem is, hátha nekem is "kiabál" a tuzcsap. 😄
ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!