Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki az a közös képviselő, és...

Ki az a közös képviselő, és milyen jogon akar szétnézni a lakásunkban?

Figyelt kérdés

Nem bérlemény, a párom tulajdona, aki a tavaly örökölte és fél éve költöztünk ide ketten egy macskával, és vadászgörénnyel. Az állatokra nem lehet panasz a szomszédoktól: nem hangosak, és nem is büdösek. Az ittlakó öregasszonyok először meghökkentek, mikor görénnyel az ölemben láttak, és azt hitték, hogy patkány. Mondtam, hogy nem patkány, és megnyugtattam őket, hogy nem kell tartaniuk tőle, nem fog kellemetlenségeket okozni az ittléte. Ennek kb fél éve, aztán az utóbbi 1-2 hétben patkányok jelentek meg a lepcsőházban, és az öregasszonyok azzal vádolnak, hogy a görénynek köze lenne hozzá, mert mi előttünk nem járt itt patkány. (láthatóan előtte fel sem ismert volna egy patkányt)

Ma reggel pedig egy ismeretlen férfival összefutottam a lépcsőházban, és úgy mutatkozott be, hogy ő a házban a "közös képviselő" és panasz érkezett ránk a patkányokkal kapcsolatban, ezért majd szét akar nézni a lakásunkban, hogy milyen állatokat és milyen körülmények között tartunk.



ápr. 9. 13:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy nem engedném be, semmi alapja nincs rá. Én nem is kedveskednék vele, hanem elküldeném melegebb éghajlatra, amiért engem zaklat, ahelyett, hogy megrendelné egy erre szakosodott cégtől a patkányirtást, ahogy az kötelessége lenne.
ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!