Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagy műnövényt hogy lehet...

Nagy műnövényt hogy lehet tisztítani otthon?

Figyelt kérdés

Elég egy portörővel átmenni rajta?


Ilyesmire gondolok:

[link]



ápr. 16. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed a zuhanyzoba es raereszted a vizet.Megrazod, hogy leperegjan a viz es visszaviszed a helyere. Ha nagyon poros, zuhanyzas kozben megtamadhatod egy furdokefevel.
ápr. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen növénynél, másik fajta dekorációnál ami vízre érzékeny javasolták, hogy porszívót kell használni, de nem szívni, hanem fújni vele. Valahol lehetőleg szabad téren le kell fújatni porszívóval.

De ha ez a növény bírja a vizet - ki tudod próbálni pár alsó levelén - akkor amit 1-es mondott az jobb, vízzel kell lemosni.

ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kádba megmosod
ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a porszívó kefés fejével szoktam leporszívózni. Teljesen tiszta lesz, nekem ennyire elég és a növénybe sem teszek kárt
ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!