Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az erkélyen dohányzik a...

Ha az erkélyen dohányzik a szomszédotok, bemegy hozzátok a füst?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos, napjában többször is szívjuk a dohányfüstöt. Pedig mi nem vagyunk dohányosok, gyűlöljük a cigifüstöt, ráadásul én asztmás is vagyok.


De nem tudunk mit tenni. Nem tilthatjuk meg a szomszédnak, hogy a saját erkélyén dohányozzon...

2010. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A társasházi lét örömei :S
2010. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen, az alattunk lakó az erkélyen bagózik. Ilyenkor kimegyek, elkáromkodom magam, hogy milyen büdös van és kirázom a kisszőnyeget. Alig poros, de jelzésnek jó...
2010. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 18:23-tól kérdem, hogy akkor hol dohányozzon szegény, ha nem az erkélyén??? Ha a lakásában szívja, sokkal koncentráltabban átjön a szellőzőn.
2010. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük már észre, hogy a dohányosok is emberek. Na bumm, a saját erkélyén dohányzik, az övé tegye ha jó neki.
2010. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:23 vagyok. Én meg utálom a cigifüstöt. Rossz erre a szagra ébredni reggelente nyáron. Felőlem ott cigizik, ahol akar. Egyébként a lakásban is szokott, a spajzban is cigiszag van.
2010. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


Már gyakorlatilag valamennyi nyilvános helyről ki vannak tiltva, ne akarja már senki meghatározni nekik, hogy saját kecójukban mit csináljanak. Majd ha egy nem dohányos fizeti a lakbért rezsit és egyéb más dolgot, akkor dirigálhat.

2010. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

18:23nak

azért talán nem kell belehalni... ő is ember, azt csinál a lakásában és teraszán amit akar.

ha nemtetszik, használj illatosítót, vagy költözz el. másnak jóval bajosabbak a szomszédai...

2010. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jobb, mintha a lakásban tenné.

a saját erkélyén azt csinál amit akar. örülj, hogy nem egy bunkó zajongó suttyó, ez a legkevesebb. szerintem.

én, bár dohányzom (szintén erkélyen) még sosem szóltak be miatta, a szomszédom is bagós, jóban vagyunk, ha valakit zavar valami, akkor megbeszéljük.


olyan aranyos, le szokott szólni telefonon, h takarítani fog, és bocsi a zajért :D


ja, amúgy nem jön be a füst. sokkal gusztustalanabb, ha valaki a zárt lépcsőházban bagózik, mert onnan szinte sehogy sem szellőzik ki.

ha bemegy hozzád, akkor csinálsz egy gyors huzatot, az kiviszi.

2010. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tegnapelott, 18:23, 81%


Te kirazod a kis szonyeget a fejere, megkerdezted, hogy oneki tetszik e eppen a napi fozted buze? Hal' Istennek, nem Te vagy a szomszedom.

2010. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!