Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cigiszag a furdoszobaban?

Cigiszag a furdoszobaban?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete majdnem mindig cigiszag van a furdoben, es nem tudom mitol mert en nem dohanyzom. Valahogy talan szomszedtol jonne at? Hamar kene erre megoldast talalnom mert nemdohanyzo alberletben lakok es nem akarom hogy elveszitse felem a bizalmat a tulajdonos. Valakinek hasonlo tapasztalat vagy megoldas?:/

ápr. 23. 10:22
 1/4 anonim válasza:
100%
A szellőzőn jön fel, nálam is. Füst nincs, de olyan a szag mintha egy kocsma wc-je lenne. Nem lehet vele mit csinálni hisz a szellőzőt nem lehet hermetikusan lezárni.
ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam es kicsit ketsegbe vagyok esve hogy a szoba atveszi a szagat.. lehet barkinek szolni ezzel kapcsolatban? Vagy legalabb igy kisebb idokre megszuntetni a szagot?
ápr. 23. 10:51
 3/4 anonim válasza:
100%

A szobákba szerencsére nem jön ki a szag, nem fogja átvenni a berendezés pedig nekem nyitva van mindig a fürdőszoba ajtó.

Tenni nem lehet semmit, az alattam lakó közölte hogy annyit dohányzik a saját lakásában amennyit akar, az erkélyen pedig azért mert az nem a lakás része (!) Én kiteregetni sem tudok mert 3 tagú a láncdohányos család.

Nem tudom, végigjátszott-e már valaki birtokvédelmi eljárást a jegyzőnél cigifüst miatt, van olyan sz@r mint egy zajongó lakó.

ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik alsó vagy felső szomszéd bagózik és átmegy a szellőzőn. Rettentő zavaró tud lenni és tenni sem nagyon tudsz mit.
ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!