Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a 14. kerületben...

Budapesten a 14. kerületben az Erzsébet királyné útja milyen környéken van?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom, de fel kell költöznöm Pestre és ott néztem egy albérletet. Nem nagyon ismerem Budapestet, a közbiztonságra lennék kíváncsi.
2010. nov. 1. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhányszor jártam már arra és még nem haltam meg, nem erőszakoltak meg, és nem is raboltak el.
2010. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Olyat keress ami közel van ahhoz ahol lenned kell, gondolom munka v suli v akármi. Amit én sosem értettem, h valaki miért költözik pl Óbudára, mikor Pest belvárosába kell bejárnia suliba és utána meg panaszkodik, h mennyit utazik. Nagyon sok felesleges időt meg lehet spórolni egy jól kiválasztott hellyel! Egy fárasztó nap után még egy órát utazni szenvedés h hazaérj.
2010. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A 14 jó hely, szinte minden része jó, én a Stefánián laktam, sosem tartottam semmitől, még éjjel sem, mondjuk pont ott a kerületi yard.

(előző voltam)

2010. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azon a környéken lakom és biztonságos, sosem féltem nő létére még éjszaka sem hazasétálni. (Bár ebből nem csinálok rendszert.) Merem ajánlani:)
2010. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
létére helyett létemre, csak megzavartak az írásban:)
2010. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A XIV. ker. nagyon biztonságos, nincs mitől tartanod. Ellenben, ha vidékről költözöl, nehéz lesz megszoknod az Erzsébet kir.né útja zajosságát :=).
2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!