Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cicaszagú kanapé hogy lehetne...

Cicaszagú kanapé hogy lehetne megint illatos?

Figyelt kérdés
sajnos mindig ha elmegyek itthonról a cicám a szobámban lévő kanapén alszik, amin ilyen szövet borítás van, de nem lehet cserélni a huzatot, illetve a szivacsot sem lehet kivenni belőle, csak kihajtani és akkor tudjátok egy ilyen matrac szerűség lesz, de attól még a vége hozzá van varrva a kanapéhoz.(mert kinyitható kanapé) remélem érthető :D és nagyon zavar, ha ráteszek egy ruhát pár órára már akkor büdös lesz, és már nem is merek hívni senkit hogy itt aludjon azon, mert olyan macskaszaga van. :( mit tegyek?
2010. nov. 2. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaj úgy olvastam cici szagú...::D Amúgy lehet kapni Vanisht nagyon jó

[link]

2010. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vannak szövetfrissítő spay-k. Nagyon jó illatuk van és ha a 100 forintosban veszed elég olcsón meg lehet kapni. Amit én használok annak virágeső szövetfrissítő és szagtalanító a neve. Nagyon jó illata van és sokáig érzik.
2010. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom :) de az a baj hogy szerintem a szivacsnak is olyan szaga van, és nemtudom azt hogy lehetne szagtalanítani
2010. nov. 2. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban tedd ki a cicát az udvarra vagy az ólba. A cica ólban lakik te meg házban. Vagy fordítva?
2010. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ólban? :D nem malac
2010. nov. 2. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:

zárd ki az előszobába, tegyél neki egy kis fekhelyet, szivaccsal, rongyokkal.

persze hagyj neki elég teret, és lehetőséget, h elmehessen pisilni, enni-inni.

így csak a saját helye lesz olyan szagú.


amikor nekem cicám volt, és elmentem otthonról, akkor csak a fürdőbe meg a konyhába valamint az előszobában lehetett, így nem szedte szét a bútort meg a többi berendezést :D

2010. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, lehet ezt fogom tenni, de a kanapémég mindig büdös :D
2010. nov. 2. 23:55
 8/8 anonim válasza:
Próbáltam utánanézni, hogy a szivaccsal mit tudnál tenni, de mindenhol azt találtam, hogy ha a szivacs is olyan akkor sajna semmit nem tudsz tenni. Próbáld, meg azt a spray-t amit javasoltam, igaz nem tudom milyen mélyre megy a szövetekben, vagy amit az előttem szóló mondott a Vanish-t. Vagy csináld úgy, hogy először áttakarítod vanish-el, majd ha megszáradt még befújkálod ezzel a spray-vel. Remélem tudtam segíteni valamennyit, ha nem is teljesen.
2010. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!