Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A teszkós színes illatos...

A teszkós színes illatos teamécses káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Kínából származik, "fragranced tealights, hollyberry" felirat van rajta. Jó illata van. Szerintetek szagoljam még, vagy nem kellene?
2011. jan. 2. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne edd meg, ne nyalogasd, ne szopogasd, ne locsold magadra. Ha megszagolod egyszer-kétszer, nem lesz tőle semmi bajod.
2011. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Paprikás krumplival finom :):) amúgy nem lesz semmi bajod ha szagolgatod...
2011. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talán félreérthető a kérdésem. :-)

Nem eszem meg és nem a gyertyát magát szagolgatom. :-)


Amikor ég, intenzív illata/szaga van. Na azt belélegezni káros-e vagy nem?

2011. jan. 5. 09:16
 4/7 anonim válasza:

Nem tudok válaszolni pontosan a kérdésedre. Azt tudom, hogy én alapból rosszul leszek ezektől az illatoktól. Nem pszichésen, már gyerekkoromban felfordult a gyomrom az ilyesmitől, pedig akkor még nem figyeltem, hogy természetes vagy nem. A temészetes illatoktól soha nem lettem rosszul.


Vannak a TV-ben is reklámozott légfrissítők. Ezek már bizonyítottan károsak az idegrendszerre, szóval be kéne tiltani a használatukat. Nem tudom, hogy az illatgyertyák mennyivel más illatanyagokat tartalmaznak.


Itt van egy cikk, viszont gyertya azt hiszem nincs benne megemlítve.

[link]

2011. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No, elolvastam ezt a cikket. Táblázatból kiderül, hogy az összes pipere és tisztálkodó szer rákkeltő. :) Remek.


Létezik még olyan dolog a háztartásokban, amire nem mondták, hogy káros? Azt hiszem a cikk után nem tudok ilyet írni. :P :D


Kérdező, szerintem a gyertyád nem mérgezőbb, mint egy füstölő, vagy illóolaj.

2011. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű. Erről a listáról még nem is hallottam. Fura, hogy a baba dezodor mérgezőbb mint a dm-es balea.
2011. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Infó:

én illatmentes 50 db-osakat vettem, sima fehéret. Nincs semmilyen rossz illata. 4 óráig tud égni. Újra nem igazán használható fel, mert belehajlik a madzag a viaszba. Nem rossz egyébként. 14 Ft-ra jött ki darabja. (Tömjénégetőbe használom.)

2019. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!