Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet kidíszíteni a...

Hogy lehet kidíszíteni a szobát, hogy karácsonyi hangulata legyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én most kattantam rá a szalvétatechnika képekre! csinálj ilyenből karácsonyikat, én is ezt tervezem! Nálunk tavaly volt adventi koszorú és az ablakra fújtam hóspray-t.
2010. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden évben rakunk (tapadókoronggal) az ablakkeretekre körbe mini izzósort (csak fehéret és semmi villogás, csiricsárézás, egyszerű, világító, fehér fény), a gyerekszobai ablaktáblára pedig plusz egy szintén sima fehér fénnyel világító karácsonyfa-sziluettet. Ezek időzítős kapcsolóval vannak bedugva, így kb. este 11-kor maguktól kikapcsolnak, nincs vele gond. A lakásban gyertya- és mécsestartókat teszek ki illatos gyertyákkal, mécsesekkel, az illatosítóba is téli (fahéjas narancs és alma) illatot teszek, a terítőket, napronokat karácsonyira cserélem (sima, egyszínű, éppen csak a sarkokban van egy-egy pici, ízléses hímzés) és az étkezőasztalra természetesen teszünk egy adventi koszorút. Nekünk ennyi dekor elég is, ezen felül már csak a karácsonyfa "érkezik".
2010. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk: világító ablakdísz a párkányon, kis dekorációk a függönyön és adventi koszorú az asztalon. Illetve fenyő alakú kis mécses is van.
2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem ovis gyerekem van, minden évben készítünk saját kezüleg díszeket!Sókerámia gyertyatartót,ajtódíszeket!Ablakra kartonból fenyőket, télapókat!Egyik évben egyszerűt csináltunk, de mindenkinek tetszett!Fehér kartont az ablak üves aljára, hullámosra vágva4mintha az üvegre fújta volna a szép a havat, fölé pedig egyszerű télapó fejecskéket nagy piros sapikkal!Kívülről úgy nézett ki mintha a hó alól kandikálnának ki a télapót!Egyiket jobban, a másikat kevésbé húztam ki a hó alól!Egy ablakra 6-7 télapó is kifér!Piros, és fehér karton kell hozzá!Filc az arc rajzolásához, és ragasztó, amivel a fejhez a sapit illeszted!
2010. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!