Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet kidíszíteni a...

Hogy lehet kidíszíteni a szobát, hogy karácsonyi hangulata legyen? 13/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én illatos gyertyákkal, gyertyatartó figurákkal (egy kicsi porcelánház, aminek vannak ablakai, és ha belerakom a gyertyát, olyan, mintha égne a házikóban a villany) szoktam. Kirakom a kalendáriumot, a terítőket pedig fenyőfa és szaloncukormintásra cserélem. A függönykarnisra fényfüzért rakok, és ha még elfér, valahova boákat. Az éjjeliszekrényemre pedig egy kicsi üvegtálat, amiben a kedvenc szaloncukrom van. Az ágyneműm pedig téli tájképes. Este pedig csak a kislámpám kapcsolom fel, és a füzér világít a karnison.

Nagyon szép.

2010. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
14/L.
2010. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. (: ez nagyon jól hangzik*-*
2010. nov. 3. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor jó :)

jó "karácsonyítást" :D

2010. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és szerintem egy tálba rakj fenyőágat, és a fűtőtestre narancskarikát! karácsonyi illat falu nélkül:)

vegyél műhóspray-t, fúj az ablakodra valamit:)

15/l

2010. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!