Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajándék, na de mi? :S

Ajándék, na de mi? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég ciki a helyzet 2nap múlva lesz (hétfőn)édesanyám születésnapja, eddig mindig kitudtam találni valamit de már elfogytak az ötleteim, most rátok számítok.

Ami talán segíthet: Nem annyira ékszeres,nemrég kerültem ide hozzá szóval ha jól tudom 47éves lesz, szereti az egyedi dolgokat(ezért is akarok én valami különlegességet csinálni neki).

Nagyon remélem h tudtok nekem segíteni, sürgős lenne..

A válasz(oka)t előre is köszönöm!


2010. nov. 6. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudok énse mit mondani. Ha mindenkötél szakad veszel egy edényt,serpenyőt, törölköző v konyharuha...:/ nemtudom
2010. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, hogy az első válaszolót a legjobb szándék vezérelte, nem pontoztam le, de eszedbe ne jusson ilyesmit venni! A legtöbb nő kiakad, ha születésnapjára/karácsonyra stb. háztartási eszközt kap. Akkor már inkább vegyél neki egy hatalmas csokor virágot! Valami szép színű rózsacsokrot például, de ne vöröset, azt szerelmesek szoktak. A barackszín tökéletes. Esetleg választhatsz mellé valami szép vázát is.
2010. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Az edényre anyám azt mondaná, hogy ne célozgassak ezzel, hanem főzzek meg magamra. Az enyém örülne 1 csomag finom kávénak,(omni@) virágnak, tusfürdő+testápoló szettnek.
2010. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg egy könyv, ha szeret olvasni, olyan témában amit kedvel, vagy valamilyen regény. Esetleg egy dísz a falra, vagy egy váza stb.
2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy mutatós bizsu,retikül,selyemsál,kényelmes papucs,
2010. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia!

Szerintem annak is örülne, ha sütnél neki valami finom sütit. Vagy esetleg csinálhatnál neki egy képkeretet, az elég személyes és szép, ötletes is. Ha érdekelj akkor írd meg és leírom h kell, de feleslegesen nem akarok annyit írni! :)

2010. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

3.válaszoló kb nekem is...

6.válaszoló a sütivel az a baj h 6kor kelek 14ig benvagyok a suliban aztán 16órátol 19ig edzésem van, nincs időm megcsinálni, és azthiszem pont itthon lessz..

Am igen érdekelne.. :)

2010. nov. 7. 09:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D Hát na...meglátszik h fiú vagyok :D
2010. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
cutte.. ;)
2010. nov. 8. 15:07
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Bocsi csak most tudtam géphez ülni. :S De gondolom már késő...


Azért leírom a képkeret elkészítésének módját:

vegyél egy sima kb 200 Ft-os fa képkeretet (Ikea, Kika)

meg mozaik köveket hobbi boltban lehet kapni, meg fúga port, azt is ott lehet.

Az utóbbi kettő is elég olcsó, ha többet veszel a mozaikból jobban megéri, mert sok más dolgot is lehet vele díszíteni.


Nos fogod a képkeretet, és ahogy Te szeretnéd ráragasztod a köveket. (én pl, összetörtem őket és kaotikusan, de félig szimmetrikusan rendeztem el :) )

Majd a port vízzel kikevered, és a kövek közti résekbe kened. Vársz amíg megszárad, ha kész akkor simán lefested a kövek közötti részeket vmi olyan színnel ami megy a kövekhez és kész.

Bele egy közös fotó, és szerintem tuti ajándék.

Én tavaly karácsonyra a barátomnak csináltam ilyet és nagyon örült neki! :D Jobban mintha valami drága szirszart vettem volna Neki! :)


Remélem sikerült örömet szerezned anyudnak!

Üdv!

2010. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!