Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan program családi...

Létezik olyan program családi házakra, mint a panell program?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan mire gondolsz?

A Fundamenta lakáskassza a havi megtakarításokra 30 % állami támogatást és betéti kamatot is ad, amelyet sokrétű lakáscélra fel lehet használni. Felújítás, szigetelés stb. Emellé nagyon kedvező 3,9%-os lakáshitelt is kínál. Én csak ajánlani tudom.

2010. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha panelépítésre gondolsz,olyan nincs. A lakáskasszákkal pedig jó vigyázni. Szépeket ígérnek,de amikor fizetni kell,akkor mindig találnak valami kibúvót. A Fundamenta pedig OTP-s,és az a legszemetebb.

Tapasztalatom nekem is és néhány ismerősömnek is.

2010. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, hogy pl beszigetelik a házat, tetőt cserélnek meg ilyenek és az önkormányzat kifizeti és én meg törlesztem nekik, mint a panel programnál.
2010. nov. 10. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Max. az ilyen drágább dolgokra,hogy napkollektor beszerelése, ezekre mintha hallottam volna,hogy lehet a lakosságnak is pályázni, de ez sem biztos.

Mondjuk nálunk a járdára van pl. önkormányzati támogatás. Te megcsináltatod a ház előtt a járdát, a számlát beviszed, és az anyag 80%-át kifizetik! De én max. ennyiről tudok!

2010. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!