Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ÖKO program, ez korrekt?

ÖKO program, ez korrekt?

Figyelt kérdés

Nem tudom tutira, hogy az öko programról van e szó, de valószínűleg igen.


Arról szól, hogy a háznak a szigetelését felújítják (zugló) illetve mindenhova új radiátorokat tesznek be, mérhető lesz a fogyasztás lakásonként elméletileg.


bekértek tőlünk 31.000 Ft-ot önerőnek. Minden lakásnak fel kell vennie valami 500.000 Ft hitelt amit ha minden igaz a közösköltséggel fizetünk vissza.


És akkor most kaptunk egy újabb szórólapot, hogy beérkezett valami 3millió Ft az önerő és akkor most kellene fizetni a radiátorokat, 3 radiátor, kb 60.000 Ft, ebben nincs benne a szabályzó, csap, stb.



Akinél volt ilyen felújítás azoktól kérnék segítséget, hogy ott is így ment? Ennyi pénzt levettek az emberekről? Korrekt ez?


Azt írják amúgy, hogy aki nem fizet, attól közösköltség címén behajtják.


2010. ápr. 27. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
megvan a papír, ÖKOPLusz program.
2010. ápr. 27. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Utána kéne érdeklődni, APEH, Fogyasztó védelem.. A 2. része a kérdésednek zsarolás, hogy ha nem fizeted be akkor... és rengeteg pénz ez :O ÖKO ide vagy oda, szerintem nem csak nekem érdekes ez :/
2010. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
apám hétfőn majd lemegy és kér valami elszámolást vagy kalkulációt, hogy mire kell ennyi pénz, mert eléggé keménynek tűnik ez.
2010. ápr. 27. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen és ugyanezekkel az árakkal. Korrekt (sajnos) - számolj utána, egy lakásra jó nagy külső felület esik + a szerelés + munkadij.
2010. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!