Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szóljak ha a szomszéd annyira...

Szóljak ha a szomszéd annyira hangosan hallgatná a tv-t hogy már tudod mit néz, és nagyon zavar az állandó dübörgés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 07:27
 1/7 anonim válasza:
Naná!
2010. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Naná".... és mit érsz vele. A rendőrség sem foglakozik vele. Azt mondja a szomszéd is, hogy azt csinál amit akar. ha van a házban lakóközösség által készitett házirend annak be nem tartása miatt a jegyzőhöz lehet fordulni. De tanu is kell. Általában ugy szokott lenni, hogy nem hall senki semmit csak TE. Hasonló cipőben járok, gondolom sokan.....Én is szóltam a szomszédnak azt válaszolta, hogy nem is volt otthon.
2010. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ne rögtön a rendőrséget hívd ki. Csak menj át, hogy megkérd, hallgassa kicsit halkabban a tévét, esetleg ha nem jól hall, akkor ajánld neki a fejhallgatót. Aztán majd kiderül, hogy reagál rá..
2010. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

07:50 vagyok.

Leírtad a lényege: azt csinál a lakásában, amit akar! Ugyanúgy, ahogy te is!!!

Tehát ha nyugodtan akarsz csendben pihenni, nehogy már a saját lakásodban ne tehesd meg.

Egy próbát a normális megbeszélés is megér, hátha jól sül el.

Az viszont igaz, hogy ha rá se hederít, akkor aki nem teheti meg, hogy családi házba költözzön annak (nekünk) ezek a problémák az "erősebb kutya b@szik" alapon oldódnak meg. Csak a tanúkra kell vigyázni, bár ha keményen leteszed a névjegyed, azok is kussolnak.

2010. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy családi házban meg a kutya ugat, meg a kakas kukorékol hajnalban a háló ablaka alatt...



szerintem egy jó szomszéd sokat ér, nem hiszem, hogy célravezető egyből támadni, lehet, hogy nem is tudja, hogy hangos.Elég csak normálisan megemlíteni amikor összefuttok .

2010. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellettünk is valaki nagyon hangosan hallgatja a zenét. Tegnap este fél 10-kor kezdte el bömböltetni, amikor én már fekszem le aludni. Én bunkóságnak tartom.
2010. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Fiatalok, nem tudom hogy süketek-e. Egy kicsit mint a nagyothalló öregek:)

2010. nov. 12. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!