Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy ha a...

Mit lehet tenni, hogy ha a szomszéd kéményéből ömlik a füst ránk és délutántól reggelig a ház összes részében terjeng a füstszag?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivel tüzelhet. Már fáj a fejem és kicsi gyerekem van. Eddig ez nem volt így, amióta itt élünk.

A füsttől milyen egészségi bajunk lehet? A párna pld már átvette a füstszagot.

A szóljunk neki nem vált be.


2011. okt. 28. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Legfeljebb a környezetvédöknél tudsz bejelentést tenni, ugyanis azzal tüzel, amivel akar, ez ellen sajnos nem tudsz semmit tenni.
2011. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azzal tüzel amivel akar még akkor is, ha közben az egészségünk rovására megy és olyan lesz a lakás így tél végére, mintha erős dohányosok lennék, mert minden átveszi a füst szagot?

Az ablakot naponta kell letöröljem, ha át akarok látni rajta, mert rárakódik ami kijön a kéményén.

2011. okt. 28. 08:13
 3/5 anonim válasza:
86%
oh, szegények...nálunk azért nem ennyire durva a helyzet, itt a szembe szomszéd, nem tudom mivel tüzel, de pont akkor jön ki a sok füst mikor én mosok, meg szellőztetek, ezért már korán ki kell szellőztessek, és utánna muszáj becsuknom az ablakot, mert elég büdi jön be...így majd csak este tudom még kinyitni!!!És persze a ruhákat is be kell szednem...őrület, egész nyáron nem képesek fát venni, most tüzelik a cipőt, a ruhákat a mocskot!!!!!
2011. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sbella17 válasza:
82%
Igen a bejelentés télleg jő ötlet, mert lehet hogy tüzel például, de lehet hogy a kéményére meg nincs engedély, vagy ha van, akkor legalább kijön a kéményseprő és kitakarítja neki, és nem jön majd olyan durván a korom rátok.
2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
nyílászárók cseréje,ennyi....
2011. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!