Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy két színű...

Milyen lehet egy két színű fal? Valami átmenet lenne a két szín között.

Figyelt kérdés

Nem nagy eltérésre gondolok. Csak nem tudom hogyan nézne ki egy akár narancsos szín mondjuk a citromba megy át. Vagy valami ilyesmi.

Nappali és konyháról van szó. Csak egy pult válassza el őket egymástól


2010. nov. 12. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Képet tudnátok küldeni, mert sehol nem találok ilyet?
2010. nov. 12. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kékre volt festve (10 éve) a nappali. Alul sötétebb kék (de nem annyira) és ködösítéssel volt a plafonig kivilágosítva egészen fehérig. Képem nincs róla, de mindenkinek tetszett. Most narancs az alsó rész, a felső citrom-(szerű). És közte ez a fehér hungarocell díszcsík van feltéve, ami elválasztja a két színt. Szerintem te a ködösítéses megoldásra gondolsz, egy nagyon ügyes festő kell hozzá, aki meg tudja csinálni. Szerintem az nézne ki jobban, ha az erősebb narancs menne át a teljesen világosig, akár a fehérig is.
2010. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk a nappali két színű, 2 fal pipacs és kettő meg körömvirág, azaz halvány barack, nagyon jó mindenkinek eddig bejött pedig féltünk a pipacstól!A gyerek szoba meg tűzliliom alul és napraforgó felül , ezt is dícséri mindenki!
2010. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!