Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy szabadíthatok meg a...

Hogy szabadíthatok meg a penésztől pár levágott nyírfaágat vegyszermentesen?

Figyelt kérdés
Normális esetben az állataimnál vannak bent az ágat, ezért nem szeretném agyonvegyszerezni, de nem tudom, mi mással lehetne kiirtani... Mondták már, hogy főzzem ki, meg azt is, hogy szárítsam, de nem igazán tudom, mi lenne hatásos...
2010. nov. 18. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
most így kajak nem tudom elképzelni mekkora nyírfaágról és milyen állatokról van szó, de a penész egyik nagy ellensége az ecet, szóval beáztathatod ecetbe az ágakat, (hátránya az ecetszag, de ezt ki lehet szellőztetni belőle végül) vagy ha túl nagy az áztatáshoz az ág akkor szórófejű flakonba önts ecetet és azzal bőven fújd le és hagyd rajta állni.
2010. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen karnyi vastagsárúak, meg igazából hosszra sem nagyobbak. Gondoltam már az ecetre, csak arra mondta már más, hogy nem fog hatni. De kipróbálom, köszi.
2010. nov. 18. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!