Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vert falú házhoz milyen...

Vert falú házhoz milyen típusú ablak a legjobb?

Figyelt kérdés

A régi fakeretes ablakok már elvetemedtek, jön be rajtuk a szél. Szeretnénk kicseréltetni, de mindenhol mást mondanak (mindenki a saját áruját tartja a leg-idevalóbbnak...), Egyik szerint csak fakereteset vegyünk, mert a vert falhoz a természetes anyagok a legpraktikusabbak, a másik azt mondja, hogy a műanyag a jó, mert nem vetemedik, a harmadik pedig mindenáron az alumíniumot (vagy mit) akarja ránk beszélni, mivel ahhoz tudnak felrakni szellőzőt,ami a vert falú házban a páratartalom miatt lényeges.

Kíváncsi lennék néhány elfogulatlan véleményre is. Köszi!


2008. jan. 13. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vagy a muanyag,vagy az aluminium,az biztosan orokos!mi most epitettunk uj furdoszobat,es a furdoszoba ablakot fabol vettuk,hat ne tudd meg a telen ki se birtam nyitni mert bedagadt ,ugy banom ,hogy nem muanyagot vettunk ,el se tudod kebzelni ,pedig ez uj ablak es nem is csinaltattam ,keszen vettuk!az meg hogy a fal verett,az nagyon jo mert telen meleg ,nyaron meg huvos ,a mi hazunk egy resze vajok ,es minden kepp jo!ha jol bevan pucolva ,kivul belul akkor semmi gond!

Udv:)

2008. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mi is most újítjuk a házunkat, műanyag ablakokat vettünk, szerintem arra kell odafigyelni, hogy mindenképpen /ha műanyagban gondolkodtok/, akkor részszellőzős vasalattal kérjétek. Ez plusszban kb. 3.000,-ft ablakonként, de megéri szerintem. Ez arra funkcionál, hogy ha csukva is van az ablak,van rajta egy olyan funkció, ahol pár mm-es szellőzést biztosít neki. /Kell a páratartalom miatt/ Remélem érthető voltam.
2008. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!