Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házibuli. A szleim nem tudnak...

Házibuli. A szleim nem tudnak róla. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h elmennek külföldre és szeretném megztartani azt a 17.szülinapi amit ők nem enedtek. Mire figyeljek h minden jó legyen és ne bukjak le. kb. 25 en leszünk. 15-20 évesek
2010. nov. 20. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi kicsi az esélye, hogy ne bukj le.

Minden olyan tárgyat pakolj el, amiért kár lenne. Talán még a szőnyeget is felszedném a helyedben. 25 ittas fiatal tud ám rumlit csinálni. A takarításon sok múlik. Mennyi időd lesz rá? Sokáig maradnak a szüleid? A szomszédok nem fognak beköpni?

2010. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pénteken lenne és vasárnap jönnek haza. A szomszédunkkal nagyon ritkán találkozunk, a masik meg elköltözött. Igen természetesen minden törhető tárgyat elteszünk, a szünyegeket is. bezárjuk egy szobába
2010. nov. 20. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
A rumli még OK de a falat ha összeb*sszátok pl ráönti vki a bort v összeokádják azt azé nyomtalanul eltntetni lehetetlen. És kimagyarázni is sztem lehetetlen.
2010. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért van rá esély! Csak mindenkivel értesd meg, hogy vigyázni kell, és senki ne hozzon magával idegeneket! Mi egyszer így basztunk reá. Nem fontos túlzottan hányós bulit csinálni, akkor menni fog. Azért a WC felé legyen szabad az út! ;)

Jó bulit! Rock'n Roll!

2010. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha az előszobában lesz a buli a többi szobát én bezárnám

emlékszem mi is minden hülyeséget csináltunk mások fürdőszobájában

2010. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne hányják össze a falat, és a szőnyeget. legyen rendesen kitakarítva, legyen rendesen elmosogatva, a sok kosz gyanús lehet, a házibuli kellékeit tűntesd el, pl bulis kaja és pia a hűtőből. a szemetet is tűntesd el. Aztán meg, hogy a haverok ne tegyenek fel olyan képeket közösségi portálra, ahol látszik hogy nálad buliztak, és a többiek se mondják el a szüleiknek, mert még a te őseid fülébe jut.
2010. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szólj előre mindenkinek, hogy aki jön tartson valamennyire mértéket (ne kelljen már más hányását kotornod mindenhonnan) és a legjobb barátaid vedd rá, hogy segítsenek takarítani. Fontos viszont az is, hogy ne legyen túl nagy rend!!! Tudom, őrülten hangzik, de egyszer haverom szülei ezért jöttek rá, hogy buli volt...

Másik, hogy törékeny, értékes, sérülékeny tárgyakat tedd el.

Jó bulizást :)

2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tippeket. remélem sikerül:)
2010. nov. 23. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:
és amúgy ami még fontos szerintem, hogy ne hagyd, hogy üvegpoharat használjanak... vegyél műanyag poharakat, nálunk ez mindig bevált...
2010. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te, hali, szombaton valamikor írd már le nekünk, hogy hogy is sikerült a buli! ;)
2010. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!