Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Autentikus indiai füstölő...

Autentikus indiai füstölő ELHÁRÍTÁSA házilag?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy tudtok -e ajánlani (főleg férfiakat kérdeznék itt!!!) olyan anyagot, folyadékot, kristályt, bármit, amibe ha mondjuk beáztatom az asszony "autentikus eredeti indiai" füstölőjét, akkor az meggyújtás esetén elviselhetetlen szagot fog árasztani. Hátha leszokna erről az undorító szemétről, mert én halálosan gyűlölöm a szagát...
2010. nov. 29. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne egyszerűbb megbeszélni a feleségeddel, hogy Neked nem tetszik, sőt kifejezetten zavar az illata és ezért mellőzze a használatát?
2010. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem a szaggal van itt baj hanem az égésével ami tökéletlen és CO keletkezik emiatt, az asszonynak ezt illő volna tudni! A másik miért kell majmolni valamit a füstje egy idő után nem okoz problémát? Előre is kellene gondolkodni! A tiszta levegő miért nem jó egyeseknek? Teljesen rokon dolog ez a dohányzással és a vizipipázással, miért kell ezt csinálni egy lakásban? Miért kell ilyen szemétre pénzt kidobni? Van felesleges? Akkor inkább nekem kéne adni, tudnám értelmesebb dologra is használni! Én vegyész vagyok ilyen nincs hogy illat meg szag hanem ott anyag van! És nem értelmes szívni mert később bőjtje lehet.Nekem indiai profeszorom volt maga mondta el felháborodottan hogy az indiaiak nagy része rabja a szokásoknak hiedelmeknek amiknek legalább 80%-a káros.Ez a füstölő égetés is nem egy szükséges anyag felvétele hanem egy hiedelem hogy jó, holott nem az.
2010. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy fáj a fejed tőle. Van ilyen.
2010. nov. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem díjazta anno, hogy meg gyújtottam. Elmondta, hogy nem szereti egyiknek sem az illatát és irritálja az a "szag". Így inkább a maradékot elajándékoztam és soha többé nem vettem. Szerintem ha igazán szeret téged, akkor nélkülözni fogja ezeket a dolgokat.
2010. nov. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

gyógynövényboltban kérj macskagyökeret. azt főzd meg és annak a főzetében áztasd a füstölőt.egy, ha beáztatod, lehet , hogy sosem fog meggyulladni, kettő, hogy annál büdösebb nemigen létezik.

persze, ha macskáitok vannak, azok fetrengeni fognak a gyönyörtől:))

2010. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Válunk, DIREKT AZÉRT égeti, mert tudja, hogy gyűlölöm a szagát. Én meg nem vagyok hajlandó még egy évig ezt a szart szagolni.


Az volt a kérdés, és csak erre várnék választ, hogy hogy lehet elviselhetetlenül büdössé tenni az "autentikus eredeti indiai" füstölőjét???

2010. nov. 30. 09:33
 7/8 A kérdező kommentje:
A macskagyökeret kipróbálom... (eredetileg valami görénykivonatra gondoltam, csak azt nem tudnak adni a patikában)
2010. nov. 30. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen minek élsz vele ha direkt bosszantásként égeti..??
2010. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!