Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy távolítsam el a rágógumit...

Hogy távolítsam el a rágógumit a kislányom hajából és testéről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hajából csak úgy tudod ha kivágod azt a részt.
2010. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Benzin, hígító.

Én ezekkel próbálkoznék vagy kivágnám.

2010. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hajából a legegyszerűbb és legkevésbé fájdalmas, ha kivágod a ragacsos tincset.

A testéről: fogj egy jégkockát és csak a szétkent rágógumihoz érintsd néhány másodpercre. Kicsit megkeményedik és viszonylag könnyen lejön. Nem fog neki tetszeni, de legalább megtanulja, hogy máskor ne kenje magára a rágót :=).

2010. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem osztálykiránduláson,a buszban mögöttem ülő srác dobta a hajamba a rágót.Észre sem vettem,amíg haza nem értem.Nem is tünt fel miért röhögnek körülöttem.
2010. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hajából úgy is kiveheted,ha egy vizes ruhát a fagyóba teszel. Ha megfagyott,akkor tedd a haján levő rágóra. Valószínűleg akkor letudod venni.
2010. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Hát próbálkozok mindennel.Hátha bejön valamelyik módszer anélkül,hogy le kellene vágni a haját ....De ha nem lesz más,marad az olló :(
2010. dec. 13. 08:19
 7/11 anonim válasza:
Hogy az istenverésébe került a kislányod TESTÉRE egy rágógumi??? és különben is...Nincs olyan agresszív rágó, ami ne jönne le a bőrről viszonylag könnyen...a haj az egyértelmű. olló.
2010. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos belealudt a gyereked a rágózásba.

Na akkor örülj, hogy nem fulladt meg és nyugodtan vágd ki a hajábó, pár hét és meg sem látszik.

A testéről meg hosszú fürdetéssel eltávolítható.

2010. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bermuda55 válasza:
szerintem a legjobb megoldás ha kislányodnak nem adsz rágót a kezébe
2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A rágógumira van egy nagyon jó ajánlatom.A fiamnak hátizsákja beleragadt a rágóba, cseresznyefától enyves lett a nacija. Van egy nagyon jó előmosó spray az AMWAY-nél, a neve SA8 PRE-WASH. Ára sem veszélyes kb.1500 Ft.Csak befújod vele a felületet és feloldja a ragacsos cuccot.Kiborult a mécses a karácsonyi terítőmre, fagyasztóba tettem, de nem igazán jött le róla. Gondoltam mi veszteni valóm van, befújtam a sprayvel és tök kivette belőle, meg sem látszik a nyoma.A bőrre sem veszélyes, nem csíp vagy ilyesmi.
2010. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!