Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fa keretbe gipszet öntenék....

Fa keretbe gipszet öntenék. Kinyomjam valamivel, hogy ne folyjon ki belőle a gipsz? Ragasztó? Sziloplaszt?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki, hogy egy fa képkeretbe gipszet öntök és nyomatok bele mintát. A keret már megvan, a gipsz is, de szerintetek ki kellene nyomnom valamivel a keret szélét belül? (ahol a hátlap és a keret találkozik) Azért, mert esetleg ott kifolyhat a gipsz... vagy? Szerintetek? Ha igen, akkor mivel nyomjam ki? Van itthon ragasztópisztoly is és sziloplaszt is. Vélemény?
2010. dec. 20. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog kifolyni,de jobb a biztonság én rakasztópisztollyal "nyomnám ki"
2010. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Én a rag.pisztoly és a sziloplaszt között vacilláltam, de ha te is azt mondod, akkor ragasztópisztoly lesz :-)

2010. dec. 20. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
en elobb kiprobalnam, mert ha valamit belenyomsz a keretbe, akkor mar nem kapod meg azt a szepformat
2010. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, előtte ahol a hátlap illeszkedik a kerethez ott kinyomtam ragasztópisztollyal, aztán bele a gipszet. Így utólag azt hiszem nem folyz volna ki amúgy sem a gipsz, metr nem kevertem olyan hígra. De köszi a válaszokat :-)
2010. dec. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!