Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Singer vagy Toyota varrógépet...

Singer vagy Toyota varrógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, melyiket is vegyem (ajándékba- meglepi) A Singer 7 programos, a Toyota 21. Árban majdnem megegyeznek.
2010. dec. 21. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha varrógép, akkor csakis Singer! Megbízható, nagyon jó márka.
2010. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a ket gepet kiprobaltam, de a Toyota valt be. Tobb mint 20 eve van ez a gepem. Automata, konnyu a szerkezete, es orom vele dolgozni.
2010. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Singernél csak a márkanevet kell megfizetni. De nem jobb egy másik középkategóriás gépnél. Az alkatrészei műanyagból vannak,ezért hamar tönkremehet,és nem lehet megjavítani.

Elég olyan középkategóriás gép,amelyiknek kevesebb programja van. A sok program nagy részét nem használja még egy varrónő sem. Arra ügyelj,hogy fémalkatrészek legyen a gépnek,amit vásárolsz.

Egy varrónő

2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És olvastam,hogy fontos,hogy sok fém alkatrésze legyen. A Singernek és Toyotának is fém alkatrészei vannak?
2010. dec. 21. 18:48
 5/9 A kérdező kommentje:
És az is fontos,hogy rugalmas anyagot is lehessen varrni vele? De a Singernél nem írja,hogy lehet,csak a Toyotánál.
2010. dec. 21. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:

A Singernek újabban nem fémek az alkatrészei. A boltban kérdezz rá. Ha jó az üzlet,akkor ajánlhatnak egy árban középkategóriás nem nagy márkanevű gépet is.

Rugalmas anyagot mindegyik géppel lehet varrni. De farmert nehezen. Ahhoz ipari varrógép,vagy nagyon régi gép kell.

2010. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 22 eve van Toyota gepem. Soha nem volt meg rossz pl.

Farmertol kezdve, a fuggonyig, mindent ezzel a geppel varrtam meg, sot meg a mai napig is ezt hasznalom.

Femek az alkatreszei.

2010. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Singer van és fémalkatrészes.
2010. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, Anyukám is a függönytől a farmerig, sztreccses anyagot is varr. Persze csak felvarrja pl a farmerom szárát, stb. Áruházban venném (oda szól az utalványom), nem nagyon hiszem,hogy ott tudnának jó tanácsokkal ellátni...
2010. dec. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!